مینا نوروزی؛ بیوگرافی و عکس های مینا نوروزی و همسرش و زندگی شخصی و هنری

مینا نوروزی

بیوگرافی مینا نوروزی

مینا نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون متولد فروردین سال 1344 در املش گیلان است و تا مقطع دیپلم درس خوانده است. مینا نوروزی در سال 1380 وارد دانشگاه هنرهای دراماتیک شد و پس از 10 سال برای ادامه تحصیل به کشور هلند مهاجرت کرد. این بازیگر به دلیل فیلم های کوتاهی که داشته است تا به حال توانسته جوایز متعدد جهانی را کسب کند.

مینا نوروزی

ازدواج و همسرش

همسر او قاسم راضی از کارگردانان صاحب نام ایران است که در کشور هلند هم فعالیت داشته است. او متولد 10 بهمن سال 1338 در شهر تهران است.

مینا نوروزی

نخستین فیلم و سریال

او پس از بازی در تئاتر و کسب تجربه در سریال مزد ترس در سال 1371 به کارگردانی حمید تمجیدی که از شبکه دوم سیما پخش شد وارد تلویزیون شد و نخستین فیلمی هم که بازی کرد فیلم دره هزار فانوس بود.

مینا نوروی با بازی در کنار پوپک گلدره در سریال دنیای شیرین دریا به کارگردانی بهروز بقایی در سال 1378 مشهور شد.

مینا نوروزی

علایق مینا نوروزی

او به تیم تراکتورسازی تبریز علاقه دارد و بازی های این تیم را دنبال می کند. به غذای فسنجان بسیار علاقه دارد و کباب ترش هم درست می کند.

او اهل مطالعه کتاب های تاریخی و رمان نیز می باشد.

مینا نوروزی

کم کاری مینا نوروزی

آخرین باری که در یک فیلم حضور داشته است، در فیلمی کوتاه در جمال شورجه خضور داشته است که به سال 94 بر می گردد. او معتقد است که وضعیت سینما این سال ها خراب شده است و دیگر افرادی مانند من در فیلم های حضور ندارد.

مینا نوروزی

کلاهبرداری از وی

مینا نوروزی می گوید 2 سالی است که درگیر کارهای حقوقی مربوط به یک کلاهبرداری هستم

او در این مورد می گوید :

یکی از آقایانی که زمانی درسینما جزو بچه های صحنه بود از 40 نفر از بچه های سینمایی کلاهبرداری کرد از من هم ملکی به ارزش 3 میلیارد تومان برد. این پول در واقع مربوط به ملک ما در فشم بود. او بعد از کلاهبرداری در فیلم هایی همچون “پرویز”،” در دنیای تو ساعت است؟” و ” احتمال باران اسیدی” مشارکت داشت که هم اکنون متواری است.

او از بچه های سینمایی خانه، مغازه، ماشین و پول کلاهبرداری کرد. بیشترین کلاهبرداریش هم از من بود.

در این قسمت بیوگرافی مینا نوروزی و عکس های مینا نوروزی به همراه اطلاعاتی در مورد زندگی هنری و شخصی اش را خواندید و امیدواریم که مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!