مجله تاپ‌ناز‌

“مدل عینک طبی” زنانه برای صورت های گرد و کشیده خانمها + تصاویر

“مدل عینک طبی” با فریم های گرد، گربه ای، رنگی، بزرگ، کوچک و … مخصوص صورت های کشیده و گرد بسیار شیک  اسپرت را مشاهده می کنید.

مدل عینک طبی شیک زنانه و دخترانه

انتخاب مدل عینک طبی برای خانمهای عینکی بسیار با اهمیت است زیرا در چهره آنها تاثیرگذار است، اگر مدل عینک طبی مناسب را انتخاب کنید چهره شما را زیباتر می کند و اگر مدل فریم عینک زیاد جالب نباشد بر روی چهره شما تاثیر می گذارد و باعث می شود که چهره و شکل صورت شما زشت به نظر برسد.

در هنگام انتخاب مدل عینک طبی باید فرم و شکل صورت خود را در نر داشته باشید، اگر صورت شما گرد است باید از عینک های طبی با فریم مستطیل و گوشه دار استفاده کنید، اما اگر صورت شما کشیده است عینک های طبی با فریم گرد و بیضی می توانند مناسب باشند.

مدل عینک طبی

مدل عینک طبی گرد و شیک

برای انتخاب بهترین فریم عینک باید رنگ پوست خود را در نر بگیرید و برای انتخاب سایز عینک باید مطابق با اندازه صورت خود آن را نتخاب کنید، اگر صورت شما کوچک است، عینک های کوچک و اگر صورت شما بزرگ است از عینک بزرگتر استفاده کنید.

در این بخش تاپ ناز جدیدترین مدل های عینک طبی زنانه و دخترانه با انوع فریم گربه ای، گرد، رنگی و … مخصوص صورت های کشیده و گرد را مشاهده می کنید که می توانید از آنها ایده بگیرید و زیباترین عینک را برای خود انتخاب کنید.

مدل عینک طبی

مدل عینک های طبی دختران فانتزی و گرد

مدل عینک طبی

عینک طبی با فریم های خاص

مدل عینک طبی

عینک طبی جدید فریم طرح دار

مدل عینک طبی

مدل عینک طبی با فریم های رنگی خاص

مدل عینک طبی

مدل های عینک طبی شیک و زیبا

مدل عینک طبی

عینک طبی شیک زنانه با فریم مشکی

مدل عینک طبی

مطالب مشابه را ببینید!