مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی محسن افشانی؛ درباره زندگی شخصی، حاشیه ها و کارهای هنری او

در این بخش بیوگرافی محسن افشانی بازیگر ایرانی را ارائه کرده ایم. او به دلیل مسائل حاشیه ای در سال های اخیر بسیار کم فعالیت بوده است. در ادامه نگاهی به زندگینامه این بازیگر جوان انداخته ایم.

محسن افشانی

بیوگرافی و عکس های محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی بازیگر ایرانی زاده فروردین سال 1368 در روستای وانشان گلپایگان است. او بازیگر، مجری تلویزیون، تهیه کننده و کارگردان ایرانی است. در روستای سرسبز و دور افتاده ای در گلپایگان بدنیا آمد. رشته درسی او در دبیرستان ریاضی بود و به مهندسی شیمی و مکانیک بسیار علاقه دارد (که تا دیپلم بیشتر پیش نرفت!)

محسن افشانی

خانواده محسن افشانی

محسن یک خواهر بزرگتر از خودش دارد ( که اگر مزاحمش بشه پودرش می کنه!!). او از کودکی به بازیگری علاقه داشت ولی تست داد و در ابتدا در مجری گری مورد قبول واقع شد.

سابقه اجرا

در برنامه استانه اولین بار مجری گری کرد و در برنامه های ما دوتا، بوم سفید، سلام بهار نیز به عنوان مجری حاضر شد و در حرفه بازیگری هم در کاراگاهان و ترانه مادری ایفای نقش کرده است.

محسن افشانی و مادرش

برنامه نویسی سایت

محسن افشانی در برنامه نویسی تحت وب هم تا حدی سر رشته دارد و در شبکه های مجازی شایعه شده که وی صاحب چندین سایت در خارج کشور است.

بازی در کنار سیاوش خیرابی و به شهرت رسیدن

اما بازی در سریال ترانه مادری در کنار سیاوش خیرابی باعث شد او به شهرت برسد و این شروع بازیگری محسن افشانی بود که با توجه به سن کم چندین تهیه کنندگی و کارگردانی را هم در کارنامه هنری اش دارد.

مادر محسن افشانی

محسن افشانی و مادرش در کربلا

بازیگران مورد علاقه

بازیگر مورد علاقه وی حامد بهداد، خواننده مورد علاقه اش احسان خواجه امیری و محسن نامجو، مجری مورد علاقه وی رشیدپور است.

محسن افشانی

ازدواج محس افشانی با سویل

او در تاریخ آذر 1396 در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که ازدواج کرده است و عکس همسرش سویل را منتشر کرد.

به کسى که از ته دل میخواستمش رسیدم…
خدا رو شاکرم
این اتفاق، من رو وارد مرحله جدیدى از زندگى کرد که از ته قلب خوشحالم
بیشتر، از شعف خانواده ام خوشحالم که آرزوى هر پدر و مادرى دیدن خوشبختى فرزندشه…
با خانواده اى وصلت کردم که پر از مهر و محبت و ادب و انسانیت هستند و هیچ چیز مهمتر از محبت از درون و بیرونشون نیافتم…
براى خوشبختى من و همسرم دعاى خیر کنید…
یا حق

طلاق و جدایی

در اواخر سال 99 سویل خیابانی درخواست طلاق داد. محسن افشانی در ازای 5 میلیارد حاضر به جدایی از او شد. بعدها سویل گفت که محسن افشانی با یک و نیم میلیارد راضی می شود. مهریه او 100 سکه و 3 دانگ از یک خانه بزرگ است.

محسن افشانی

حواشی در مورد سایت پیش بینی فوتبال

در اردیبهشت 97 در فضای مجازی شایعه شد که وی صاحب چندین سایت پیش بینی فوتبال است که او تا به حال تکذیب نکرده است.

محسن افشانی

ماجرای جمع آوری کمک برای حلما

در فروردین سال 97 او در اینستاگرام درخواست کمک برای دختر بچه ای بیمار به نام هلما کرد که بعد از چند استوری گذاشتن و پست گذاشتن از وضعیت این دختر، هیچ هزینه ای به خانواده این دختر پرداخت نکرد. پدر هلما با انتشار پست و استوری در اینستاگرام از این وضعیت شاکی شد و درخواست کرد که پول جمع آوری شده به حساب های دولتی واریز شود و به شماره کارت محسن افشانی مبلغی واریز نشود.

انتشار کلیپ جنجالی

در تیر ماه سال 1398 در یک کلیپ کخ در اینستاگرام منتشر کرد او سلاح سرد و گرم را به دوربین نشان می دهد. این ویدیو خیلی سریع از پیج اینستاگرام این بایگر حذف شد ولی در شبکه های اجتماعی به سرعت پخش شد. طبق خبرهایی که در سایت های مختلف منتشر شد، او یک روز پس از انتشار این کلیپ دستگیر شد.

ماجرای تبلیغ کوروش کمپانی

در ماجرای کوروش کمپانی که محسن افشانی به همراه چند تن دیگر از سلبریتی ها، این شرکت را تبلیغ کرده بودند، برای او حواشی زیادی ایجاد شد که او در کلیپی ادعا کرد که برای این شرکت تبلیغ نکرده است!

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل

محسن افشانی تصاویر زیادی از خودش و همسرش را در اینستاگرام منتشر کرده است.

محسن افشانی
محسن افشانی
محسن افشانی
محسن افشانی
محسن افشانی
محسن افشانی

مطالب مشابه را ببینید!