مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی مونا بانکی پور؛ عکس های همسر سابق امین حیایی و زندگی شخصی اش

بیوگرافی مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی بازیگر ایرانی است و مادر پسر امین حیایی دارا است که در خانواده پدرش و به همراه با نیلوفر خوش خلق زندگی می کند. مونا بانکی پور را احتمالا شاید زیاد نشناسید در صورتی که عکس های او در کنار دیگر بازیگران زیاد منتشر شده است.

 

دارا پسر مونا بانکی پور

دارا پسر امین حیایی هم بایگر شده است و در یک فیلم ایفای نقش کرده است. در روز اکران فیلم شعله ور با بازی دارا حیایی، مادر وی مونا بانکی پور هم در این مراسم حضور داشت.

مونا بانکی پور

ازدواج مجدد امین حیایی

امین حیایی پس از مونا بانکی پور با نیلوفر خوش خلق ازدواج کرد. ازدواج امین حیایی با مونا بانکی پور زیاد طول نکشید و این دو از هم جدا شدند.

مونا بانکی پور

بایگری مونا بانکی پور

امین حیایی بازیگر خوبی است ولی همسر سابقش خیلی در زمینه بازیگری فعال نبوده است هر چند که بازیگر است. او فقط در سریال خوب و بیدار نقش همسر دانیال حکیمی را بازی کرد. او در فیلم خانه ای در شن هم ایفای نقش کرد که به دلیل مشکلاتش دیگر نتوانست بازیگری را ادامه دهد.

مونا بانکی پور

پسر امین حیایی و مونا بانکی پور

حاصل ازدواج مونا بانکی پور با امین حیایی پسری به نام دارا است که کمتر در مورد شاید شنیده باشد. در فضای مجازی عکس هایی از امین حیایی و پسرش دارا منتشر شده است که شاید در مورد این دو سوالات زیادی در ذهن طرفدارانش ایجاد شده باشد. پسر امین حیایی متولد سال 1375 است و به همراه مادرش زندگی می کند.

مونا بانکی پور

مادر مونا بانکی پور کیست؟

مادر مونا بانکی پور فرزانه داوری است که یکی از بازیگران قبل از انقلاب است که پس از پیروز شدن انقلاب در چند فیلم ایفای نقش کرده است و سپس بازیگری را کنار گذاشته است.

مونا بانکی پور

مونا بانکی پور و دوری از هنر

مونا بانکی پودر در مورد اینکه چرا بازیگری را رها کرده است این چنین گفت :

 من با خودم فکر کردم و دیدم که بهتر از جای خودم رو با جوون ترها بدهم. اینطوری در حقشون اجحاف نکردم.او در خصوص گذشته ي خود ترجیح داد سکوت کند: راستش را بخوهید نمیخام در خصوص اشتباهاتم در گذشته صحبت کنم. هر انسانی جایز الخطاست و من از این ام مستثنی نیستم. رو به جلو حرکت می‌کنم و امید به آینده دارم.

مونا بانکی پور

بیوگرافی امین حیایی

امین حیایی بازیگر فعال ایرانی متولد 19 خرداد سال 1349 در تهران است و مدرک دیپلم کامپیوتر دارد، او یک برادر کوچکتر از خودش به نام امید دارد، یک خواهر هم داشت که در سال 1370 فوت شده است. او تا به حال دو بار ازدواج کرده است و به جز بازیگری خوانندگی هم کرده است و کافه رستوران هم دارد.

مونا بانکی پور

چگونگی بازیگر شدن امین حیایی

فوت خواهرم دریچه اي بود برای ورود به سینما؛ سومین روز درگذشت خواهرم بود که برای نخستین فیلم سینمایی ام بهم زنگ زدند و رفتمفیالم دو همسفر ر سال 1370 که زمینه اي سیاسی داشت و بهمین دلیل مشکل پیدا کرد و به‌ موقع اکران نشد تا فیلم بعدی ام دو روی سکه سال 1371 که اکران شد و از این طریق دیده شدم

مونا بانکی پور

امین حیایی و عشق و عاشقی با دوست دخترا

۲۳ سالم بود ازدواج کردم. علاقه است؛ جوانی است و عاشق شدن …من از بچگي عاشق پيشه بودم اما هميشه در عشق شکست ميخوردم من با هر شخصی دوست می‌شدم ميخواستم بگيرمش و فکر می‌کردم این زن آینده من است از ۱۸ سالگی به بعد دیگر جدی‌تر شدم و روابط برایم مهمتر شد و دنبال کیس مناسب برای ازدواج بودم

ازدواج اول او فقط یک سال به طول انجامید و اوایل بر سر حضانت دارا دچار مشکل شد ولی او می گوید هر چه جلوتر رفتیم دارا به من بیشتر علاقه پیدا کرد و من هم حضانت را به همسر سابقم دادم.

اولین موفقیت امین حیایی

در پانزدهمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش دوم برای فیلم براده‌هاي خورشید شد این فیلم محصول سال 1374 بود

مونا بانکی پور

ازدواج دوم امین حیایی با نیلوفر خوش خلق

او سه سال و نیم بعد از ازدواج اولشف با نیلوفر خوش خلق ازدواج کرد. آشنایی آنها در جریان فیلمبرداری قرمز در سال 1377 صورت گرفت که به ازدواج ختم شد.

 

امین حیایی و همکاری با محمدرضا شریفی نیا

مدیون محمدرضا شریفی نیا هستم فیلمهای موفقی را کنار هم کار کردیم. خیلی ها می گویند با او کار نکن اما من با او نون و نمک خوردم انسانی است که دارد تلاش میکند از پس مسئولیتهایش برآید

 

خوانندگان مورد علاقه امین حیایی

امین حیایی به صدای احسان خواجه امیری و امیر تاجیک علاقه دارد. او به کارهای محسن چاوشی هم علاقه مند شده است.

 

بازیگران خارجی مورد علاقه امین حیایی

در بین خارجی‌ ها كارهای آل‌ پاچینو را خیلی دوست دارم براد پیت و تام كروز هم هستند كه واقعا روی فیلم‌ هاي‌ شان كار می‌ كنند و انرژی صرف می‌ كنند

 

هنری های دیگر امین حیایی

من بیشتر در حد ساخت قطعه موسیقی یا خوانندگی وارد هنر دیگری بجز بازیگری شده‌ام و فعلاً تمایلی به كارگردانی یا حیطه كاری دیگری ندارم

مونا بانکی پور

بیوگرافی نیلوفر خوش خلق همسر دوم امین حیایی

نیلوفر خوش خلق متولد 4 خرداد سال 1351 در آبادان است و در ابتدای دهه هشتاد در سه فیلم حضور داشت که زیاد پربیننده نشدند. اما با کمی صبر و تامل از سال 1384 در فیلم های خوب و در نقش های بهتری هم ظاهر شد. او بازی در فیلم چند روز بعد تحسین برانگیز است آخرین بازی او در سریال نفس گرم در سال 94 می باشد.

امیدواریم مونا بانکی پور بازیگر ایرانی و همسر سابق امین حیایی مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!