مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی مونا فرجاد + عکس های همسر و خانواده در مورد زندگی شخصی

در این بخش بیوگرافی مونا فرجاد بازیگر ایرانی را گردآوری کرده ایم. در ادامه اطلاعات درباره بازیگری او و در مورد زندگی شخصی اش را ارائه کرده ایم.

بیوگرافی مونا فرجاد

مونا فرجاد بازیگر متولد فروردین سال 1363 در شهر تهران است. پدر او جلیل فرجاد است و خواهر بزرگتر او مونا است که هر دو بازیگر هستند. او مدرک رشته اقتصاد دارد.

مونا فرجاد

دیگر فعالیت ها

مونا فرجاد علاوه بر بازیگری، کار دوبله هم انجام می دهد. او به نویسندگی هم علاقه دارد و گاهی نویسندگی می کند. او در کلاس های فیلمنامه نویسی اصغر فرهادی و سروش صحت نیز شرکت کرده است.

مونا فرجاد

شروع بازیگری

او از سن 2 سالگی وارد حرفه بازیگری شد و در سریال بهاران به همراه پدرش جلیل فرجاد ایفای نقش کرد. او پس از بازی در چند سریال و فیلم، مدتی بازیگری را کنار گذاشت ولی در سن 18 سالگی خیلی جدی تر دوباره حرفه بازیگری را پیش گرفت و در سریال ها و فیلم های زیادی بازی کرد که از جمله آنها می توان به سریال ساختمان پزشکان، فیلم عشق، خسته دلان و بوی باران اشاره کرد.

مونا فرجاد

بیوگرافی جلیل پدر مونا

جلیل فرجاد متولد سال 1330 در شهر مرند است او بازیگر سینما و تلویزیون است. او مدرک تحصیلی کارشناسی بازیگری و کارگردانی دارد. نخستین تجربه سینمایی او فیلم بازداشتگاه در سال 1361 بود. او پدر مارال و مونا است.

مونا فرجاد

بیوگرافی مارال خواهر مونا

مارال فرجاد بازیگر متولد سال 1361 در تهران است. او دختر بزرگتر جلیل فرجاد است و مدرک رشته عکاسی دارد. دوره بازیگری را در کلاس های حمید سمندریان گذرانده است. بازیگری را در سن 3 سالگی با تله تئاتر من هستمف اما یک سیاه به کارگردانی اسماعیل شنگله در تلویزیون شروع کرد. چند سال بعد در سال 70 وارد عرصه تئاتر شد و به همراه پدرش در تئاتری به کارگردانی مجید جعفری ایفای نقش کرد.

مونا فرجاد

ازدواج و همسر

هیچ اطلاعاتی در مورد مجرد بودن و متاهل بودن مونا در دست نیست.

مونا فرجاد

واکنش مونا فرجاد به گشت ارشاد

مونا فرجاد در واکنش به قضیه گشت ارشاد و مهسا امینی در پست اینستاگرام نوشت: شما مسئول همه‌ی این روزهای تیره هستید، مسئول همه‌ رفتگان بی گناه…دریغا که نمی‌دانستید از میان گیسوانِ زنان، نور زندگی می‌تابد.

مونا فرجاد

فیلم کوتاه

او سه فیلم کوتاه ساخته است. اولی را خودش دوربین گذاشت و فیلم گرفت و بازی کرد و دو فیلم دیگر را با کمک مارال ساخت.

مونا فرجاد
مونا فرجاد

مطالب مشابه را ببینید!