مجله تاپ‌ناز‌

رنگ ماه تولد، رنگ ماه تولد من چیست و چه معنی می دهد؟

رنگ ماه تولد شما چیست و چه معنی می دهد؟

رنگ ماه تولد

رنگ ماه تولد متولدین فروردین ماه قرمز

رنگ قرمز باعث عصبانی شدن بیشتر متولدین این ماه شده است، ولی آتش خشم آنها سریع خاموش می شود، این افراد به سرعت تبدیل به ادم های شاد و با نشاط می شوند.

افراد متولد فروردین افرادی بلند پروازريال مصمم و با اراده هستند و از توجه کردن بیش از حد به احساسات خوششان نمی آید. متولدین این ماه بسیار قاطع و خشن هستند، ولی انها معصومیتی خاص دارند و عاطفه در آنها موج می زند. این افراد تحمل شکست را ندارند و در باره نتیجه نهایی هر چیزی چه عشق چه مسابقه فوتبال بسیار خوش بین هستند. این افراد اهل رقابت هستند و خیلی حرفه ای با افکار و نظرات خود، دیگران را دعوت به مبارزه می کنند. آنها با مخالفت کردن دیگران، روبرو شدن با موانع د مشکلات بیشتر سرگرم می شوند و از این چالش ها لذت می برند و همیشه به دنبال موفقیت می روند و به همین دلیل خیلی کم به دیگران وابسته هستند.

 


 

رنگ ماه تولد متولدین اردیبهشت ماه صورتی
رنگ ماه تولد
دختران و پسران متولد اردیبهشت خیلی کم نگران می شوند. هنگامی که کارها بر طبق خواسته آنها پیش نمی رود، اخم می کنند اما زیاد عصبانی نمی شوند. این افراد بسیار خویشتن دار هستند و صبر یکی از صفات ذاتی آنهاست و به دلیل همین خصوصیات، کارهای خود را راحت انجام می دهند و هیچ چیزی برای آنها مانع به حساب نمی آید.
متولدین ماه اردیبهشت نسبت به خانواده و دوستان خود بسیار وفادار و صادق هستند. این افراد بسیار شجاع و دلاور هستند. هیچ کس مانند آنها نمی تواند از خود مقاومت نشان دهد. متولدین این ماه ممکن است کمی لجوج و سمج باشند. بردباری و صبر متولدین اردیبهشت مثال زدنی می باشد.
 


 

رنگ ماه تولد متولدین خرداد ماه نقره ای
رنگ ماه تولد
رنگ نقره ای خاص متولدین خرداد است این افراد دلسوز، مهربان، صادق، خون گرم و دلپذیر هستند. این افراد با کارهای یکنواخت و تکراری میانه خوبی ندارند. کارهای روزمره و تکراری باعث می شود که آنها فکر کنند مانند پرنده ای در قفس اسیر شده اند. افراد متولد خرداد به طور ذاتی بیقرار هستتند و به دنبال تغییر و تنوع در زندگی خود هستند. این افراد در جایی ثابت نمی مانند زیرا افسرده می شوند.این افراد با مهارت های ذاتی خود، ذهن مخاطب را جوری درگیر مسائل می کنند که فرد متوجه تغییر مسیر ذهنش نمی شود.


 

 
رنگ ماه تولد متولدین تیر ماه خاکستری
رنگ ماه تولد
ترگی رنگ خاکستری در متولدین تیر می تواند باعث شود که آنها کمی بداخلاق شوند. در برخی از مواقع اگر کسی از آنها حتی ساعت بپرسد ممکن است با اخم جواب بدهند و در مقابل درخواست دیگر افراد با عصبانیت رفتار کنند. باید توجه داشته باشید که این حلت عصبانیت آنان موقتی و زودگذر است و آنها فورا تبدیل به همان آدم دلنشین همیشگی می شوند. متولدین تیر ماه تخیل قوی دارند و م توانند به خوبی ان را تحت کنترل درآورند. این افراد خیلی زود متوجه حالات درونی خود و دیگران می شوند و این حالات را در حافظه قوی خود ثبت می کنند.
 

رنگ ماه تولد مرداد تیر ماه طلایی

رنگ ماه تولد

رنگ طلایی که رنگ درونی افراد متولد مرداد است، باعث غروری شاهانه برای آنها می شود به گونه ای که همیشه میزبانی با شکوه هستند. این افراد به سختی حس برتری جویی خود بر دیگران را کنترل می کنند و همیشه رفتاری فخر فروشانه دارند. این افراد وقت و انرژی خود را بی دلیل تلف نمی کنند و خیلی راحت می توانند وظایف و کارهایشان را انجام دهند. وقتی که دست از خودنمایی می کشند، دستوراتی صاد می کنند که خیلی موثر هستند.


 

رنگ ماه تولد شهریور ماه نارنجی 
رنگ ماه تولد
اولین چیزی که در رفتار افراد متولد شهریور جلب توجه می کند، این است که انها به گونه ای رفتار می کنند که گویا مسیله ای مهم در ذهن خود دارند و در تلاش هستند که آن را حل کنند. گاهی وقت ها احساس مبهمی دارند که گویا از چزی نگران هستند. این احتمال واقعا وجود دارد، زیرا نگرانی برای این افراد خیلی طبیعی است. این افراد همیشه با لبخند و خندیدن بزرگترین مشکلات زندگی خود را حل می کنند.افراد متولد شهریور افرادی کمالگرا هستند که می خواهند به بیشترین پیشرفت نسبت به بقیه برسند و برای اهداف و برنامه هایشان، بیشتر از شرکت در مهمانی و محافل اجتماعی اهمیت می دهند.رنگ ماه تولد مهر ماه آبی

رنگ ماه تولد

متولدین ماه مهر افرادی هنرمند هستند و از نور و موسیقی ملایم خیلی لذت می برند. آرامش و هماهنگی باعث سلامتی متولدین مهر می شود. افراد هنگام بیماری باید به محیط های عاطفی بروند و کتاب های جذاب بخوانند تا زودتر بیماریشان درمان شود، زیرا این رفتارها می تواند تاثیر فوق العاده ای بر سرعت بهبودی آن ها بگذارد.
متولدین افراد مهر در هنگام گفتگو با دیگران، تا جایی که می توانند حرف می زنند سپس مشتاقانه به حرف های طرف مقابل گوش فرا می دهند. این افراد در دعواهای دیگران همیشه باعث صلح می شوند و اوضاع را خیلی خوب آرام می کنند و با پادرمیانی خود مشکلات را حل می کنند.

رنگ ماه تولد آبان ماه سفید

رنگ ماه تولد

اگر از متولد ابان بپرسید که ایا می تواند به شما کمک کند یا نه، او پاسخ می دهد : بله یا خیر. اگر ادم احساس و زودرنجی هستید، از او در هیچ موردی نباید نظرخواهی کند، زیرا او هر حقیقتی را رک و راست می گوید.
متولد آبان اصلا تملق گویی و چاپلوسی نیست، شخصیت خود را بالاتر از ان می داند که دست به چنینن کارهایی بزند. اگر در مواردی از شما تعریف کرد، یقین داشته باشید که از صمیم قلب بیان کرده است : پس ارزش آن تعریف را باید بدانید.

 


رنگ ماه تولد آذر ماه بنفش
رنگ ماه تولد
متولدین آذرماه بسیار شاد و خون گرم هستند، ولی نباید از صمیمت انها سوء استفاده شود زیرا عصبانی می شوند. متولدین اذرماه زیاد به قوانین دست و پاگیر علاقه ای ندارند. این افراد هرگز از دعوا و درگیری فرار نمی کنند و از کسی هم کمک نمیخواهند.
متولدین اذرماه کمی بی تحمل هستند و نمی توانند تحمل کنند که کسی انها را بع دروغگویی متهم کند. یک اتهام غیر منصفانه و بی مورد می تواند آن ها را خیلی عصبانی کند. این افراد دست به انجام بعضی از کارها می زنند و سپس به نتایج کار خود فکر می کنند.


 

رنگ ماه تولد دی ماه قهوه ای
رنگ ماه تولد
متولد ماه دی فردی عمل گرا است. این فرد نیازی به خودنمایی ندارد و ترجیح می دهد که دیگران در صحنه حوضر داشته باشند و او به عنوان فردی حامی و مقتدر، در پشت صحنه از ان ها حمایت می کند.
متولدین دی افرادی جاه طلب و بلند پرواز هستند و گاهی نمی توانند این را مخفی می کنند. متولد دی همیشه جوری رفتار می کند که فکر می کنید مانند پر، نرم و بی آزار است اما در حقیقت مانند میخ محکم و کوبنده است.


 

رنگ ماه تولد بهمن ماه زرد
رنگ ماه تولد
افراد بهمنی ترگیبی از انسانی عمل گرا، بی ثبات و خونسرد هستند. این افراد خیلی خوب با دیگران همدلی می کنند و فقط با چند کلمه صحبت می توانند اضطراب خود را کم کنند و به آرامش برسند که به دلیل داشتن اعصابی قوی و پر توان آن ها می باشد. افراد متولد بهمن خیلی گوشه گیر و تنها هستند و با اینکه دوستان زیادی در اطراف خود دارند، ولی دوست صمیمی و نزدیک زیادی ندارند.


 

رنگ ماه تولد اسفند ماه سبز
رنگ ماه تولد
افراد متولد اسفند تحت تاثیر فطرت بخشنده رنگ سبز،هیچ گونه حرص و طمعی ندارند. شخصیتی دلپذیر دارند، جذاب و در عین حال تنبل دارند که باعث تحت تاثیر قرار گرفتن دیگران می شود. این افراد نسبت به خیلی از قوانین محدود کننده، بی اعتنا هستند و به توهین، تهمت و نظرات مخالف دیگران هیچ توجهی ندارند. این افراد دوست دارند که در هر زمانی خیلی زاحت خیالپردازی کنند و طبق علایق و نیازهای زندگی خود به سر کنند. متولدین این ماه خیلی م از خود عکس العمل شدید نشان می دهند.البته نباید فکر کنید که این افراد بی خیال هستند زیرا اگر احساساتشان جریحه دار شود، با زیرکی خاصی نیش و کنایه می زنند.

مطالب مشابه را ببینید!