مجله تاپ‌ناز‌

چهره این مادر 63 ساله از دخترانش جوان تر و زیباتر است! +تصاویر

چهره این مادر 63 ساله از دخترانش جوان تر و زیباتر است!

با دیدن این مادر پیر شگفت زده می شوید زیرا هیچ آثار پیری در چهره وی دیده نمی شود. این مادر با وجود اینکه 63 سال سن دارد ولی چهر اش بسیار جوان است و با دخترانش چهره اش مقایسه می شود.

مادر و دختران تایوانی که بسیار جوان و زیبا هستند

این مادر تایوانی 63 سال سن دارد و سه دختر با سن 41، 40 و 36 سال دارد که هیچ کسی نمی تواند از روی چهره آنها سنشان را تشخیص دهد.

چهره این مادر 63 ساله از دخترانش جوان تر و زیباتر است!

عکس مادر جذاب و زیبا در کنار دخترانش

این مادر 63 ساله و دخترانش هرگز پیر نمی شوند!

اول ماجرا “لوری هسو” 41 ساله طراح داخلی بود که به عنوان یکی از اعضای این خانواده با انتشار تصاویرش در فضای مجازی همه را حیرت زده ساخت ، زنی که بیش از 40 سال سن داشت و شبیه دختر نوجوانی بود که همه را حیرت زده ساخت

و بعد از واکنش های پرهیجان کاربران فضای مجازی این زن جوان از مادر 63 ساله و دو خواهر 40 و 36 ساله ی خود نیز رونمایی کرد تا حیرت دنیای فضای مجازی تکمیل شود.

تصاویری که تبدیل به معمای جالب این روزها شده است ، مادر این چند زن جوان بیشتر از دخترانش نظرها را به خود جلب کرده است او که بیش از 60 سال دارد با قرار گرفتن کنار دخترانش بیشتر مثل خواهر آنهاست تا مادرشان برای همین است که آنها را خانواده سن یخ زده نامیده اند.

چهره این مادر 63 ساله از دخترانش جوان تر و زیباتر است!

دختران مادر 63 ساله با چهره ای جوان تر از دختران نوجوان

درمصاحبه قبلی طراح 41 ساله رازهای زیبایی و جوان ماندنش را مصرف به اندازه آب و سبزیجات ، مرطوب نگاه داشتن پوست ، ورزش و پرهیز از خورد غذاهای چرب و فراوری شده عنوان کرده بود.

خواهر 40 ساله ی او که 2 دختر دارد می گوید :زندگی من کاملا طبیعی است و فرصتی برای انجام کارهای خاص برای جوان ماندنم ندارم برای همین به تغذیه به خصوص در وعده صبحانه اهمیت زیادی می دهم ، خواب کافی و ورزش هم جزو عادات روزانه من هستند.

مادر 63 ساله با چهره ای جوان تر از دختران نوجوانش + عکس

مطالب مشابه را ببینید!