عکس های فیلم کالسکه

عکس از بازیگران فیلم کالسکه + داستان فیلم کالسکه

فیلمبرداری فیلم سینمایی “کالسکه” به کارگردانی آرش معیریان و تهیه‌کنندگی محسن وزیری امروز شنبه چهارم آبان ماه به پایان می رسد.

در آخرین سکانس این فیلم سینمایی تمامی بازیگران اصلی “کالسکه” از جمله دانیال عبادی، سارا منجزی، بهنوش بختیاری، مهران غفوریان، حمید لولایی و مهران رجبی جلوی دوربین می‌روند.

آرش معیریان بلافاصله بعد از پایان فیلمبرداری تدوین آن را آغاز خواهد کرد. همچنین علی رشیدی صداگذاری و محمد مهدی گورنگی ساخت موسیقی این فیلم سینمایی را برعهده دارند.

پیش از این قرار بود، پریناز ایزدیار نقش اول زن این فیلم سینمایی را بازی کند که یک روز قبل از شروع فیلمبرداری به علت شکستگی دست از حضور در این فیلم سینمایی انصراف داد. همین مساله سبب شد تا فیلمبرداری “کالسکه” تا انتخاب یک بازیگر مناسب به تعویق افتد، در نهایت سارا منجزی به جای پریناز ایزدیار جلوی دوربین رفت.

“کالسکه” به کارگردانی آرش معیریان، داستان زندگی زوج جوانی است که برای رفتن و یا ماندن در ایران دچار مشکل هستند. در این فیلم بازیگرانی چون دانیال عبادی، مهران غفوریان، بهنوش بختیاری و سارا منجزی حضور دارند.

آرش معیریان پیش از این آثاری چون “ساعت شلوغی”، “سایه روشن”، “داماد خجالتی”، “شیر و عسل”، “احضار شدگان”، “آنکه دریا می‌رود”، “چپ دست”، “شارلاتان، “کما”، “تیک آف” کارگردانی کرده است.

فیلم کالسکه فیلم کالسکه فیلم کالسکه فیلم کالسکه فیلم کالسکه

مطالب مشابه را ببینید!