دستگاه MRI باعث مرگ دلخراش یک جوان شد! + عکس

مرد جوان بدون توجه کردن به نکات ایمنی و هشدارهای مسئولان بخش MRI به سوی دستگاه ام آر آی رفت و به دلیل داشتن وسیله فلزی در دستش به درون دستگاه کشیده شد و به طرز فجیعی جان باخت.

گیر افتادن جوان به درون ام آر آی

این حادثه تلخ در یکی از بیمارستان های هند اتفاق افتاد و با وجود تاکید مسئولان بخش ام ار آی، مردی که به دیدن یکی از اقوامش آمده بود به دلیل توجه نکردن به نکات ایمنی جان خودش را از دست داد.

Horror as man dies after getting sucked into an MRI machine
دستگاه MRI باعث مرگ دلخراش یک جوان شد! + عکس

دستگاه ام آر آی جان مرد هندی را گرفت

مردی بعد از گیر کردن داخل دستگاه ام آر آی جان خود را از دست داد ، بی توجهی او به مقررات و اصول ایمنی موجب این حادثه مرگبار شد .
همچنین بخوانید : تمامی اتفاقات و حوادث ناگوار ایران و جهان
“راجش مورو” 32 ساله که برای ملاقات یکی از اقوام خود به بیمارستان آمده بود در حالیکه یک سیلندر اکسیژن در دست داشت وارد اتاق ام آر آی شد در همین حین فلز داخل سیلندر با میدان مغناطیسی ذخیره شده دستگاه واکنش نشان داد و موجب شد تا دستگاه مرد را با قدرت بالایی به سمت خود کشاند و درست مثل حالت قورت دادن او را نگه داشت.
علی رقم تلاش حاضرین قدرت بالای دستگاه مرد را رها نمی کرد و از طرفی نشست اکسیژن به دلیل فشار زیاد دستگاه وضعیت را وخیم تر کرد.
بعد از تلاش کارکنان بخش در نهایت مرد جوان از داخل دستگاه جدا شد اما بدن او به شدت متورم و غرق در خون بود به طوریکه 10 دقیقه بعد از انتقال او به بخش مراقبت های ویژه مرگش تایید شد.
به گفته ی شاهدان، متخصص حاضر در اتاق بارها به او هشدار داد که این کار خطرناکی است اما او با خنده گفت که هیچ خطری ندارد و چندین بار این کار را انجام داده است.
همچنین بخوانید :
مطالب مشابه را ببینید!