اعتراض خانواده ناصر عبداللهی به توزیع آلبوم رخصت

در مراسمی که برای بزرگداشت مرحوم ناصر عبداللهی در جزیره کیش برگزار شد خانواده او به توزیع آلبوم رخصت معترض شدند.

مراسم بزرگداشت ناصر عبداللهی خواننده فقید موسیقی پاپ چهارشنبه شب (29 شهریور) در تالار بزرگ شهر جزیره کیش برگزار شد.

در این برنامه ، هنرمندانی چون بنیامین بهادری، روزبه نعمت اللهی، امید حاجیلی، محمد علیزاده، حمید خندان، فریدون آسرایی و… به اجرای برنامه پرداختند و در حالی که پیش بینی می‌شد رضا صادقی هم اجرای انتهای برنامه را بر عهده داشته باشد این خواننده در جزیره حاضر نشد تا در آخرین لحظات، «محسن یگانه» (که برای کنسرت 28 و 30 شهریور‌اش در کیش حاضر بود) جایگزین صادقی شود.

در این مراسم بیانیه‌ای در حضور خانواده پدری زنده یاد ناصر عبداللهی در مورد زندگی هنری آن مرحوم قرائت شد که نکته مهم آن اشاره به آلبوم جدید این خواننده (رخصت) بود که در آن انتشار این اثر را «ظلمی بزرگ به این هنرمند» برشمرده بودند.

مادر ناصر عبدالهی

آلبوم رخصت که قطعاتی از آخرین خوانده‌های مرحوم ناصر عبداللهی است، عمدتا حاصل کارهای نهایی نشده آن مرحوم در استودیو است.

ترانه‌سرای این آثار هم روز پنج شنبه در نشست خانه ترانه در فرهنگسرای ارسباران گفت که این کارها تمرینی بوده اما صدای عبداللهی با اینکه تمرینی خوانده از بسیاری از خوانندگانی که صدای نهایی را انتشار می‌دهند بهتر است.

رضا کریمی مدیر برنامه‌های عبداللهی نیز در پاسخ به سوال برخی خبرنگاران در خصوص دلیل عدم حضور رضا صادقی در این برنامه گفت: «ایشان اولین هنرمندی بود که شخصا با خودش هماهنگ کردم. بر خلاف تصورات همه عدم حضور ایشان در جزیره هیچ ربطی به مسائل حقوقی ایشان و تهیه‌کننده سابق‌شان نداشت. چرا که این برنامه خیریه بود و هیچگونه بلیت فروشی‌ای در آن صورت نمی‌گرفت. جواب من به سوال شما در این خصوص فقط یک کلمه است: «واقعا نمی‌دانم…».

این برنامه با حضور مادر و خانواده پدری این مرحوم برگزار شد و خبری از فرزندان این هنرمند در این یادمان نبود.

«نوید عبداللهی» (فرزند ارشد ناصر عبداللهی) در اواسط برنامه با ارسال پیامکی به برخی خبرنگاران حاضر در برنامه، نسبت به برگزاری این مراسم اعتراض کرد و خبر داد به جای حضور در این برنامه بر سر مزار پدرش رفته است.

حامد کمیلی از جمله بازیگرانی بود که در این برنامه روی سن حاضر شد و با دکلمه شعری، با خانواده این مرحوم ابراز همدردی کرد.

مطالب مشابه را ببینید!