مجله تاپ‌ناز‌

روش لایه برداری طبیعی پوست لب با عسل، شکر و وازلین

استفاده از عسل، شکر و وازلین برای نرم کردن و آبرسانی به پوست لب

پوست لب بسیار ریف است و اکثر افراد به لایه برداری آن اهمیت نمیدهند. با انجام چند نکته می توانید از پوست لب لایه برداری کنید.

یک لایه برداری خوب برای لب باید بتواند هم سلول های مرده روی لب را پاکسازی کند هم به لب آبرسانی کرده و آن را نرم کند. محصولات متعددی در بازار برای این کار وجود دارد اما شما می توانید چند روش خانگی را نیز برای این کار امتحان کنید. با این روش ها می توانید کاری کنید که لب هایتان دیگر خشک و شکننده نباشد و همیشه زیبا و یکدست به چشم بیاید.

روش لایه برداری طبیعی پوست لب با عسل، شکر و وازلین

آموزش لایه برداری لب به صورت طبیعی

  1. استفاده از مسواک برای لایه برداری لب

از یک مسواک که ترجیحا از جنس نرم باشد استفاده کنید. کمی وازلین روی آن بزنید و مسواک را به حالت دایره ای روی لب بکشید. پس از چند دقیقه دست نگه دارید و صبر کنید تا وازلین روی لبتان چند دقیقه بماند تا به لب آبرسانی کرده و آن را چرب کند.

  1. استفاده از شکر برای لایه برداری لب

مقداری روغن زیتون و شکر را در یک ظرف با هم ترکیب کنید. به آرامی محلول بدست آمده را روی لبتان بمالید. هر چه بیشتر این ترکیب را روی لبتان بگذارید نتیجه بهتری نیز می گیرید. پس از چند دقیقه آن را با آب گرم بشویید و با یک دستمال تمیز خشک کنید. در نهایت با استفاده از برق لب کمی لبتان را مرطوب کنید تا نرم تر و براق تر شود.

همچنین بخوانید : روغن زیتون را به پوست بزنید تا معجره اش را ببینید!

  1. استفاده از جوش شیرین برای لایه برداری از لب

مقداری جوش شیرین را در آب حل کنید.مسواک را در محلول بزنید و روی لبتان به حالت دایره ای بمالید. سپس از روی لبتان پاک کرده و با یک برق لب، لبتان را مرطوب کنید.

روش لایه برداری طبیعی پوست لب با عسل، شکر و وازلین

چگونه پوست لب را لایه برداری کنیم؟

  1. استفاده از شکر و عسل برای لایه برداری از لب

مقداری شکر و عسل را با هم ترکیب کنید. در این ترکیب باید مقدار عسل از شکر بیشتر باشد. سپس به آرامی روی لبتان ماساژ دهید و بگذارید چند دقیقه بماند تا به لبتان نفوذ کند. شما می توانید بگذارید این محلول شب تا صبح روی لب بماند. صبح روز بعد آن را بشویید و خشک کنید.

با این روش لایه برداری طبیعی مخصوصا” در هوای سرد و خشک، از پوسته شدن لبها جلوگیری می کنید.


همچنین بخوانید :

همه چیز در مورد “لایه برداری پوست”

ماسک کیوی برای لایه برداری و زیبایی پوست صورت

لایه برداری لب به روش خانگی

مطالب مشابه را ببینید!