مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی ندا جناب مجری برنامه من و تو و چرا که نه عکس های ندا جناب و شوهر

بیوگرافی ندا جناب

در این قسمت بیوگرافی ندا جناب و عکس های Neda Jenab به همراه دخترش را مشاهده می کنید.

عکس ندا جناب و همسرش و رازهای زندگی خصوصی وی

  • ندا جناب مجری برنامه های شبکه من و تو است.
  • بیشتر او را در برنامه چرا که نه و برنامه من و تو پلاس دیده ایم.
  • او زاده سال 1361 در شهر اصفهان است.
  • گاهی هم لهجه اصفهانی دارد و همیشه در برنامه هایش یادی هم شهر اصفهان می کند.
  • ندا مدرک کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه آزاد نجف آباد دارد.
  • او هم اکنون در رشته مدیا در خارج تحصیل می کند.

شروع فعالیت تلویزیونی

ندا جناب از کودکی به تلویزیون و مجری بودن علاقه داشته است. در دوران دانشجویی هم با گروه های فیلمبرداری در ایران هکاری داشته است. او از سال 2005 تا سال 2010 در شبکه تپش مجری بوده است و البته مدتی نیز با شبکه بی بی سی فارسی همکاری داشته است. او در کنار سحر ساغرچی جری برنامه من و تو پلاس نیز می باشد. در کنار گلناز حسینی هم اجرا می کند.

ندا جناب

ازدواح ندا جناب و همسرش

با توجه به عدم انتشار عکس همسر ندا جناب در صفحه اینستاگرام او، به نظر می رسد ازدواج او به طلاق انجامیده است. دخترش نیکی (متولد ۱۸ ام ماه می سال ۲۰۰۵ برابر با ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۴) با وی زندگی می کند. ندا جناب عکس های دخترش نیکی را با توصیف های زیبا منتشر می کند و بر اساس اشاره ی دختر او، پدرش شخصی است که با نام “amossavie” در اینستاگرام فعالیت می کند.

این مجری محبوب ایرانی در ایران ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام نیکی بود که بعد از چند سال او از همسرش جدا شد. به همراه دختر به خارج از کشور ایران و به بریتانیا مهاجرت کرد. او اوایل تمایلی نداشت که کسی در مورد زندکی خصوصی اش بداند ولی بلاخره عکس های خودش و نیکی را منتشر کرد.

ندا جناب

فعالیت در شبکه های مختلف

ندا جناب در شبکه های مختلفی مانند Tapeshو BBC persian فعالیت داشته است و هم اکنون با شبکه ماهواره ای منوتو همکاری دارد و به عنوان مجری و تهیه کننده در این شبکه فعالیت دارد. مدتی نیز قصد داشت با شبکه حمید شب خیز همکاری کند که درخواست او قبول نشد.

مطلب پیشنهادی: بیوگرافی هدیه تازه

ندا جناب

علایق ندا جناب

او به هنر بازیگری علاقه دارد، هر چند خودش نتوانست بازیگر شود. از میان بازیگران به بازی شهاب حسینی علاقه دارد. از میان بازیگران خارجی نیز بازی مریل استریپ را می پسندد. از میان خوانندگان علاقه ای ویژه به صدای گوگوش دارد و از بین خوانندگان داخلی نیز به صدای بابک جهانبخش علاقه دارد.

عکس ندا جناب مجری ایرانی

ندا جناب

بیوگرافی ندا جناب و عکس های جذاب ندا جناب

ندا جناب

عکس ندا جناب و پریسا ساوجی

پریسا ساوجی
ندا جناب

در این قسمت بیوگرافی ندا جناب مجری محبوب را خواندید و می توانید در بخش های دیگر بیوگرافی سایر مجریان معروف را هم بخوانید.

مطالب مشابه را ببینید!