لباس جدید خانم اشتون در دیدار با جلیلی(+عکس)

از زمانی که در نخستین دیدار جلیلی و اشتون در قالب مذاکرات ایران و اعضای گروه 1+5 یقه لباس خانم اشتون برای رسانه ها و مطبوعات ایران مساله ساز شد و بسیاری از روزنامه های ایرانی مجبور شدند به سلیقه خود و برای پوشاندن یقه خانم دیپلمات ارشد اروپایی ، با تکنیک فتو شاپ در انواع و اقسام مختلف برای خانم اشتون یقه تولید کنند ، حواس این دیپلمات زن اروپایی جمع است تا در دیدارهایش با آقای جلیلی یقه اش مساله ساز نباشد.

خانم اشتون از آن موقع تا کنون بیش از 4 بار برای مذاکرات مختلف با آقای جلیلی پشت میز نشسته است و در تمامی این مذاکرات تلاش کرده است لباس های یقه پوشیده بپوشد یا حتی با دستمال یقه خود را بپوشاند.

هنوز مشخص نیست که آیا می توانیم این اقدام خانم اشتون را به حساب دلسوزی و همراهی با رسانه ها و مطبوعات ایران بدانیم و یا اینکه آن را نوعی احترام به طرف گفتگویش بنامیم ، اما ظاهرا آن گونه که از تغییر نوع پوشش خانم اشتون پیداست وی زیاد دوست ندارد سوژه دستکاری یقه برای رسانه های ایرانی باشد.

تصاویر زیر آخرین دیدار غیر رسمی این دو دیپلمات ارشد ایرانی و اروپایی ( جلیلی و اشتون) در  ترکیه است که سه شنبه شب به صرف شام در کنسولگری ایران در استانبول برگزار شد.همان گونه که از تصاویر پیداست خانم اشتون بار دیگر تلاش کرده است تا لباسی یقه پوشیده بر تن کند.

کاترین اشتون

کاترین اشتون

کاترین اشتون

مطالب مشابه را ببینید!