مجله تاپ‌ناز‌

روش کانتورینگ بینی؛ روشی باری کوچک نشان دادن بینی

کانتورینگ بینی

آموزش روش کانتورینگ بینی

کانتورینگ Contouring روش جدید آرایشی است که برای از بین بردن نقص های صورت مورد استفاده قرار میگیرد. در این مطلب قصد داریم به شما روش کانتورینگ Contouring را اموزش بدهیم. با انجام روش کانتورینگ Contouring می توانید بینی برزگ خود را بسیار خوش فرم و کوچک نشان دهید.

 

کانتورینگ Contouring چیست ؟

کانتورینگ Contouring را می توانید برای مدل های مختلف صورت استفاده کنید. با این روش می توانید لب های کوچک را بزرگتر وقلوه ای نشان دهید و بینی بزرگ را هم کوچک و خوش فرم نشان دهید. می توانید گونه ها را برجسته و خوش فرم نشان دهید.

 

ابزار مورد نیاز در کانتورینگ Contouring صورت

برای انجام نیاز به ابزارهای زیادی ندارد و تنها با چند برس و پد آرایشی، کرم های هالیلایت و کانسیلر نیاز دارید.

در این نوشتار در مورد انجام کانتورینگ Contouring به شما اطلاعاتی می دهیم و این روش را آموزش می دهیم. می توانید با این متد بینی خود را کوچک و خوش فرم نشان دهید.

 

آموزش کانتورینگ Contouring بینی 

کانتورینگ بینی

آموزش کانتورینگ بینی‎

کانتورینگ Contouring در زمان کمی انجام می شود. برای شروع کانتورینگ Contouring باید پوست صورت خود را مانند هر زمانی آرایش و پاکسازی کنید. سپس یک کرم مرطوب کننده و یا یک کرم پودر یا موس صورت هم رنگ پوست را به صورت خود بزنید.

اگر بینی پهنی دارید و گوشتی و بزرگ است برای انجام کانتورینگ Contouring نیاز به کرم یا مداد هایلایت و یک کرم کانتورینگ Contouring تیره تر دارید.

مانند عکس این مطلب با مداد هایلایت یک خط پهن بر روی استخوان بینی بکشید. سپس با مداد کانتورینگ که از مداد هایلایت تیره تر می باشد، دو طرف استخوان بینی دو خط بکشید و در انتهای بینی به هم وصل کنید.

با قلموی متوسط خط های روشن و تیره را در هم محو کنید، تا جایی که مرزی بین خطوط دیده نشود.

در آخر از پالت کانتورینگ کمی از روشن ترین رنگ را بردارید و خیلی ارام بر روی استخوان بینی بکشید. اگر حس می کنید هنوز مرزی بین خطوط وجود دارد باز هم با قلمو آن را محو کنید.

کار تمام شده و در آخ مشاهده می کنید که پس از 10 دقیقه کار، ینی بزرگ شما بسیار خوش فرم است.

» همچنین ببینید :

آموزش کانتورینگ صورت | ترفند ارایشی شیک و باکلاس

استروبینگ سبک آرایشی بین خانم های هالیوودی +عکس

روش های لباس پوشیدن برای اینکه لاغرتر به نظر برسید

مطالب مشابه را ببینید!