مجله تاپ‌ناز‌

“چاق شدن صورت” با این راه ها و روش های موثر

روش های موثر زیادی برای “چاق شدن صورت” وجود دارد که شامل خوردنی های چاق کننده صورت، حرکات ورزشی برای چاق کردن صورت و استفاده از ماسک های خاص صورت است که راه های طبیعی برای چاق کردن صورت هستند.

راه و روش های موثر برای چاق شدن صورت

یکی از مشکلاتی که زنان و مردان دارند و باعث می شود که چهره آنان دگرگون شود، لاغر شدن صورت است که برای درمان ان هم روش های مختلف را شاید امتحان کرده باشند. ایا شما راهی برای این مشکل پیدا کرده اید؟ در این بخش تاپ ناز با ما همراه باشید تا راه های طبیعی چاق شدن صورت را به شما آموزش دهیم و بدون اینکه نیاز به روش های تزریقی و دارویی داشته باشیدريال صورتی چاق و زیبا داشته باشید.

چاق شدن صورت

چاق شدن صورت با راه های موثر

با راهکارهای طبیعی صورتی چاق داشته باشید

خیلی از ما وقتی که تغییری در برنامه غذایی خود می دهیم، صورتمان خیلی سریع لاغ می شود و همین لاغر شدن صورت باعث ایچاد مشکلاتی می شود که ناخوشایند هستند. بهتر است تمرینات سنگین ورزشی را از سر بگیریم و در کوتاه ترین زمان زیبایی صورت خود را که بر اثر لاغری صورت از بین رفته بود را برگردانیم.

در علم پزشکی مدرن شیوه هایی مانند بوتاکس و تزریق ژل برای چاق شدن صورت وجود دارد، اما ما پیشنهادمان این است که به جای استفاده از این روش های مضر و پرداخت کردن هزینه های زیاد، با روش های طب سنتی و نسخه های گیاهی و طبیعی عمل کنید تا بدون عارضه و نگرانی صورت پر و زیبایی داشته باشید.

پر شدن صورت به روش طب سنتی

معجون شگفت آور خیار و گلابی

خیار برای پوست و آبرسانی به سلول های سطحی پوست خیلی اهمیت دارد و استفاده موضعی و خوراکی از این میوه می تواند باعث آبرسانی به سلول های پوستی شما شود. برای اینکه اثر این میوه بیشتر شود از ماسک آن استفاده کنید به این صورت که در عرض 2 هفته آبرسانی به سلول های پوست و افزایش آب میان بافتی باعث پرتر به نظر رسیدن صورت می شود.

چاق شدن صورت

ماسک خیار رنده شده برای صورت

نحوه استفاده از ماسک خیار

ماسک را رنده کنید و حدود 20 دقیقه روی پوست خود بگذارید. می توانید از گلاب مرغوب هم برای این کار استفاده کنید. کافی است که گلاب را روی پوست کمپرس کنید. این کار را در 20 دقیقه و هفته ای سه بار انجام دهید.

 

تاثیر شگفت انگیز نوشیدن آب بر چاقی صورت

چاق شدن صورت با نوشیدن آب

نوشیدن اب در طول روز تاثیر خوبی بر روی پوست و چاقی صورت دارد، به ویژه در شرایطی که شما بطور مرتب تمرینات ورزشی و بدنسازی دارد. مردان و زنانی که منظم ورزش می کنند شاید صورتشان کمی لاغر شود و بعد از مدتی احساس می کنند که زیبایی صورت خود را ازد دست داده اند.

نوشیدن مقدار کافی آب می تواند به این افراد کمک کند و آب میان بافتی سلول های صورت را تامین کند و به این ترتیب باعث چاق تر شدن صورت و پر حجم شدن عضلات خواهد شد.

برای چاق شدن صورت چه بخوریم

میوه و سبزیجات حاوی فیبر زیادی هستند و باعث آبرسانی به سلول های پوستی صورت می شوند و همچنین شما با خوردن میوه احساس سیری می کنید و کمتر به سراغ تنقلات و مواد غذایی خشک و پر ضرر مانند فست فود می روید.

یکی از بهترین سبزیجات کم کالری و ابرسان برای بدن هویج است که در طول روز می توانید در میان وعده های غذایی خود مصرف کنید. هویج را به طور مرتب بخورید تا آبرسانی سلول های پوستی شما بیشتر شود.

چاق شدن صورت

تاثیر میوه و سبزیجات بر پر شدن صورت

آجیل های موثر در چاقی صورت

برای اینکه صورت شما پرتر به نظر برسد به صورت مرتب مغزهای روغنی مصرف کنید تا عضلات صورت بهتر به نظر برسند.گنجاندن حب 4 مغز به برنامه و رژیم غذایی یکی از روش های بی عارضه و طبیعی برای پر کردن صورت است. برای تهیه این حب نیاز به مغز پسته، بادام، فندق و خرمادارید.

روش تهیه حب برای چاقی صورت

4 عدد از هر یک از این مغز ها (پسته، بادام، فندق ) را با 2 عدد خرما ترکیب کنید و آنها را به صورت خمیری نرم درآورید، به جای استفاده از خرما از شیره خرما نیز می توانید استفاده کنید.

از این خمیر حب های کوچک و گرد تهیه کنید و در طول روز5 تا 10 عدد از این حب ها را بخورید.

برای چاق شدن صورت از چینی ها کمک بگیرید

اگر می خواهید از روشی خیلی سریع برای پر شدن صورت تان استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم با یک متخصص طب سوزنی مشورت کنید. درمانگران طب سوزنی ، از سوزن های ظریف طب سوزنی برای بهتر شدن جریان گردش خون صورت و تولید کلاژن بیشتر استفاده می کنند ،

این روش با افزایش خونرسانی به صورت به افزایش و تولید کلاژن پوست نیز کمک می کند و به تقویت عضلات صورت و خوش فرم شدن این عضلات می پردازد. با کمک طب سوزنی در مدتی کوتاه و کمتراز یک ماه می توانید صورت پر و زیبایی داشته باشید.

چاق شدن صورت

چاق شدن صورت با طب سوزنی

حرکات ورزشی برای چاق شدن صورت

یکی از بهترین روش ها برای چاق شدن صورت استفاده از تکنیک های ورزشی است.

روش انجام

  • روی صندلی بنشینید و روی عضلات صورت تمرکز کنید.
  • سپس لب ها را تا جایی که می توانید جمع کنید و آن را به مدت 5 ثانیه در همین حالت نگه دارید.
  • سپس بدون آنکه لب های تان از هم باز شود و دندان های تان دیده شود لبخند بزنید و سعی کنید خط لبخند را بلند و بلندتر کنید.
  • لب ها را به مدت 5 ثانیه در این وضع نگه دارید و این تمرین را 15 بار تکرار کنید.
  • بعد از اجرای پانزدهمین حرکت خواهید دید که عضلات صورت تان احساس خستگی می کنند.
  • خستگی عضلات صورت بهترین نشانه برای بهبود خونرسانی و جریان گردش خون به سلول های صورت است.
  • برای این کار هر روز کمتر از 20 دقیقه را به این کار اختصاص دهید و در 2 نوبت این تکنیک را اجرا کنید.

هر شب سالاد کاهو و جوانه گندم بخورید

در وعده های غذایی به ویژه وعده شام سالاد کاهو و جوانه گندم بگنجانید و تاثیر آن را بر افزایش نشاط و شادابی صورت و پر شدن و چاق به نظر رسیدن آن ببینید .

جوانه گندم با داشتن ویتامین E و ویتامین های B تاثیر زیادی در آبرسانی و افزایش آب میان بافتی دارد.

همچنین می توانید پودر تهیه شده از جوانه گندم را با ماست ترکیب کنید و بعد از خوردن یک وعده غذایی 2 قاشق از آن را بخورید.اگر می خواهید تنها صورت تان چاق شود به خوردن حداکثر 2 قاشق جوانه گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی اکتفا کنید زیرا خوردن بیش از حد آن موجب چاقی می شود.

ماسک مفید برای چاقی صورت

یکی از قدیمی ترین ماسک های طبیعی که مردم هند، مصر و چین از آن برای افزایش زیبایی و جوانسازی پوست شان استفاده می کردند ماسک گل رس است . در طب سنتی ایران نیز نسخه های مختلفی برای گل رس وجود دارد که از آن برای حفظ شادابی و نشاط پوست و مو استفاده می کنند. گذاشتن این ماسک روی پوست حتی موجب تقویت عضلات و از بین رفتن افتادگی ها و شل شدگی های پوست و ماهیچه های صورت می شود و به این ترتیب به پرتر به نظر رسیدن صورت کمک می کند.

چاق شدن صورت

ماسک گل رس برای پر شدن صورت

طرز تهیه ماسک خاک رس برای چاقی صورت

گلاب خالص طبیعی به همراه خاک الک شده و نرم شده مواد تشکیل دهنده ماسک گل رس هستند. یک قاشق غذاخوری ماسک گل رس نرم را با یک قاشق مرباخوری گلاب ترکیب کنید و به صورت خمیر دراورید.

اگر میخواهید این ماسک به صورت خمیری نرم شود می توانید ذره ذره به آن گلاب اضافه کنید. برای استفاده از این ماسک کل صورت را با آن بپوشانید و به مدت 15 دقیقه صبر کنید سپس پوست خود را با آب خنک بشویید و هرگز در طول روز از اب گرم برای شستن پوست صورت استفاده نکنید.

مطالب مشابه را ببینید!