عکسهای زنی که برای جلب نظر لباسهای عجیب می پوشد!

عکسهای زنی که برای جلب نظر لباسهای عجیب می پوشد! 

یک زن جوان استرالیایی در اقدامی عجیب 365 نوعلباس با طرحهای مختلف و عجیب و غریب تهیه کرده و در مدت یک سال گذشته به صورت روزانه از آنها استفاده کرد. او که به لباسهای عجیب و غریب اعتیاد دارد در طول یکسال گذشته انواع لباسها و آرایشهای مختلف را امتحان کرده و به این ترتیب یک هالووین طولانی را تجربه کرد.

عکس از زن عجیب

او با پوشیدن این لباسها و آرایش های عجیب در سطح شهر تردد کرده و حتی به انجام کارهای روزمره اش می پرداخت و همین مسئله باعث شهرت وی شد. او بعد از تولد 26 سالگی اش تصمیم گرفت این اعتیاد عجیب را به مدت یک سال ادامه دهد. وی در این رابطه میگوید: وقتی از تصمیمم با خانواده صحبت کردم همه فکر میکردند دیوانه شده ام اما میدانستند تا چه اندازه به کارهای چالشی و این لباسهای فانتزی علاقه مند هستم.
بیشتر این لباسها را این دختر جوان که ماری نام دارد خود طراحی و دوخته است او کمتر از 400 دلار برای تهیه تمام لباسهایی که در این یک سال استفاده کرد هزینه کرده است. او میگوید برای بسیاری از طرحهایش از دوستان و آشنایان ایده گرفته و برخی از آنها را با الهام گرفتن از شخصیتهای معروف دنیای سینما و موسیقی و حتی شخصیتهای فانتزی انیمیشن ها و فیلمهای تلویزیونی تهیه کرده است.
او معتقد است خلاقیت بیشتر از صرف هزینه در رابطه با این کار به او کمک کرده است و از کاری که انجام داده راضی است و کلکسیونی از تصاویر با لباسهای گوناگون را در اختیار او قرار داده است.

اعتیاد,ترک اعتیاد,درمان اعتیاد,تست اعتیاد,

اعتیاد,ترک اعتیاد,درمان اعتیاد,تست اعتیاد,

عکس از زن عجیب

عکس از زن عجیب

عکس از زن عجیب

عکس از زن عجیب

مطالب مشابه را ببینید!