مجله تاپ‌ناز‌

سریال یکی بود یکی نبود ؛ داستان قسمت آخر و عکس های بازیگران سریال

سریال یکی بود یکی نبود

عکس بازیگران سریال یکی بود یکی نبود

داستان قسمت آخر سریال یکی بود یکی نبود و عکس های سریال

سریال یکی بود یکی نبود Once Upon a Time در ژانر ماجراجویی، فانتزی و رمانتیک در سال 2011 ساخته شده است. سازندگان این سریال Adam Horowitz و  Edward Kitsis هستند. ستارگان این سریال Ginnifer Goodwin  Jennifer Morrison  Lana Parrilla می باشند. این سریال در سایت IMDB امیتاز 7.9 را به دست آورده است.

سریال یکی بود یکی نبود
خلاصه داستان سریال یکی بود یکی نبود

سریال روزی روزگاری (Once Upon a Time)  محصول سال ۲۰۱۱ است و Disney-ABC Domestic Television آن را پخش می‌کند زنی ۲۸ ساله به نام “اِما سوان” پسری دارد به اسم “هنری” که او را ۱۰ سال پیش رها کرده و برای فرزندخواندگی گذاشته است. این پسر حقیقت پشت پرده شهر “استوری بروک” رو از کتاب افسانه ها متوجه میشود و به دنبال مادر واقعیش می گردد و او را پیدا میکند و به این امید که بتواند متقاعدش کند که دنیای افسانه ها را نجات دهد. هنری معتقد است “اِما” دختر “شاهزاده دلربا” و “سفیدبرفی” است و والدینش برای محافظت از او در مقابل نفرین “ملکه شیطانی” او را به این دنیا فرستادند. این دو وارد شهر “استوری بروک” در ایالت “مین” میشوند. به نظر میاید این شهر دنیایی موازی برای شخصیت های افسانه ای خود است که در حقیقت این شخصیت ها در این شهر به صورت مردم عادی زندگی میکنند و از هویت و زندگی واقعی شان خبر ندارند….

سریال یکی بود یکی نبود

داستان در شهر غیر واقعی ساحلی استوری بروک در ایالت مین رخ می‌دهد، که ساکنان آن در حقیقت شخصیت‌های داستان‌های افسانه‌ای مختلف هستند که به دنیای واقعی آورده شده‌اند. ملکه شیطانی رجینا (لانا پاریلا) با استفاده از نفرینی قدرتمند که از پوست چروکین (رابرت کارلایل) گرفته، خاطرات اصلی آنها را ربوده است. ساکنان استوری بروک که رجینا شهردار آن است، بیست و هشت سال به طور تکراری و بدون اتفاق زندگی کرده‌اند، بدون آنکه خودشان بفهمند سنشان تغییر نمی‌کند. تنها امید شهر به وثیقه‌گذاری به نام اما سوان (جنیفر موریسون) است، دختر سفیدبرفی (جنیفر گودوین) و شاهزاده دلربا (جاش دالاس)، که در نوزادی قبل از اینکه طلسم شود از جنگل سحرآمیز با یک کمد جادویی به دنیای ما فرستاده شده. بخاطر همین او تنها کسی است که می‌تواند طلسم را بشکند و خاطرات از دست رفته شخصیت‌ها را به آنها برگرداند. پسرش هنری (جرد اس. گیلمور) که برای فرزندخواندگی رها کرده بوده، پس رسیدن به او یاری‌اش می‌کند، همراه کتاب افسانه‌هایش “روزی روزگاری” که کلید شکستن طلسم است. هنری فرزندخوانده رجیناست، که باعث ایجاد تنش‌ها و علایق مشترکی بین دو زن می‌شود….

عکس های سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود

عکس رجینا در سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود

عکس اما در سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود

عکس های دیوید بازیگر سریال جدید جم

ouat 5 6

تصاویر پشت صحنه سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود سریال یکی بود یکی نبود سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود

سریال یکی بود یکی نبود

 

مطالب مشابه را ببینید!