مجله تاپ‌ناز‌

مدل کناف اپن آشپزخانه؛ انواع کناف سنتی و مدرن آشپزخانه

کناف اپن اشپزخانه در سال های اخیر، یکی از المان های اصلی در دکوراسیون آشپزخانه منازل مدرن ایرانی تبدیل شده است. در این مطلب تاپ ناز عکس های زیباترین مدل کناف های آشپزخانه را برای شما گردآوری کرده ایم و می توانید از این مدل کناف اپن ایده بگیرید.
مدل کناف اپن آشپزخانه
کناف اپن در اصل یکی از انواع آرک آشپزخانه می باشد و فقط جنبه زیبایی و دکوراسیون دارد و در سازه بنا تاثیری نمی گذارد. آشپزخانه های اپن در داخل دید زیادی دارند، چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه به همین دلیل بسیار اهمیت پیدا می کند. وجود کناف اپن و خود اپن فضای آشپزخانه شما را تعریف می کند و از قسمت پذیرایی جدا می کند. کناف آشپزخانه را در بیشتر منازل نوساز و مدرن مشاهده می کنید. شما هم اگر در حال ساخت یک منزل و یا به فکر بازسازی اشپزخانه خود هستید این مطلب را دنبال کنید.

مدل کناف اپن اشپزخانه جدید

کناف آشپزخانه بیشتر در خانه های نوساز ایرانی دیده می شود. در ابتدای ورود به آشپزخانه مدرن به طراحی داخلی خانه های ایرانی، گچ بری هایی با المان های ایرانی در سقف اپن یا اصطلاحا آرک اپن به چشم می خورد، اما این چپ بری ها جای خود را به کناف آشپزخانه دادند.

طرح کناف آشپزخانه شما با دکوراسیون منزل و اندازه آشپزخانه هماهنگ باشد. سعی کنید کابینت ها را بدون فریم و خیلی ساده طراحی کنید، به جای آن تزیینات مدرن با کناف و نورپردازی باید ایجاد کنید.

ببینید : نحوه دکوراسیون آشپزخانه های کوچک با کمترین فضا

کناف آشپزخانه با طرح کلاسیک

مدل کناف اپن آشپزخانه

مدل کناف سقف آشپزخانه

مدل کناف اپن آشپزخانه

کناف اپن آشپزخانه

مدل کناف اپن آشپزخانه

مدل آرک آشپزخانه

مدل کناف اپن آشپزخانه

مدل اپن و سقف آشپزخانه مدرن و زیبا

مدل کناف اپن آشپزخانه

کناف مدرن آشپزخانه زیبا

مدل کناف اپن آشپزخانه

مدل نورپردازی کناف

مدل کناف اپن آشپزخانه

بیشتر : تصاویر دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن 2019

مطالب مشابه را ببینید!