مصاحبه اپرا وینفری با جاستین بیبر

اپرا وینفری,جاستین بیبر,مصاحبه با جاستین بیبر,خواننده آمریکایی

 

اپرا وینفری معتقد است که هرگز ستاره ای مثل جاستین بیبر متولد نشده است !
اپرا وینفری معتقد است که در عصر حاضر هیچ ستاره ای مثل جاستین بیبر وجود ندارد و می توان طرفداران او را با طرفداران ستاره های افسانه ای تاریخ موسیقی مثل مایکل جکسون ، بیتلزها و الویس پریسلی مقایسه کرد.
این مجری تلویزیونی مشهور و قدرتمند قسمتهایی از مصاحبه خود با جاستین بیبر را در تلویزیونش پخش کرد . در این مصاحبه که درواقع یکی از قسمتهای برنامه “بخش بعدی اپرا ” است و درآینده بطور کامل پخش خواهد شد . این مجری مشهور درباره چگونگی به شهرت رسیدن جاستین صحبت می کند و طرفداران او را با طرفداران ستاره های افسانه ای موسیقی مثل مایکل جکسون مقایسه می کند.
در این کلیپ چند دقیقه ای ، اپرا بعد از اینکه به شباهت این مصاحبه به مصاحبه اش با مایکل جکسون در سال ۱۹۹۳ اشاره می کند ،می گوید : ” جاستین در عصر ما یک پدیده است و دقیقا” مثل الویس پریسلی ، بیتلزها و حتی مایکل ، میلیونها نفر طرفدار پر از شور و اشتیاق در سراسر جهان دارد. طرفدارانی که او را می ستایند.”
در ادامه ، یک تیزر کوتاه نشان داده می شود که در آن جاستین و اپرا در کنار هم نشسته اند و اپرا به او می گوید:” هرگز ستاره ای مثل تو نیامده است . باورت می شود؟ جاستین ۱۸ ساله پاسخ می دهد ، منظورت از این حرف چیست؟”
اپرا می گوید:” بسیاری طرفداران تو را با طرفداران مایکل و بیتلزها مقایسه می کنند .
” اما حتی آنها هم با اینکه چهره موسیقی را در فرهنگ ما تغییر دادند ، کارشان را مثل تو شروع نکردند زیرا تو محصول شبکه های اجتماعی اینترنتی هستی . بنا براین تا بحال هیچ ستاره ای مثل تو متولد نشده است.”
این مصاحبه روز یکشنبه ۲۵ نوامبر در برنامه ” بخش بعدی اپرا” بطور کامل پخش خواهد شد….. /  پرتال آفتاب

مطالب مشابه را ببینید!