مجله تاپ‌ناز‌

رنگ مو نارنجی ؛ انواع مدل و هایلات موی رنگ نارنج شیک

رنگ مو و هایلایت نارنجی در انواع تناژ پرتقالی، مسی، اتشی، فانتزی، تیره و روشن وجود دارند که به شما چهره ای زیبا می بخشند.

انواع هایلایت و رنگ موی نارنجی زیبا

رنگ مو باید با رنگ پوست تناسب داشته باشد تا زیبایی شما دو چندان شود و اگرا رنگ مویی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما همخوانی نداشته باشد از زیبایی شما می کاهد، رنگ موی نارنجی برای خانم هایی که پوستی روشن دارند مناسب تر می باشد و چهره جذاب و ایده آلی به شما می بخشد.

رنگ مو نارنجی جزو رنگ هایی است که بین خانم های جوان بسیار استفاده می شود و چهره ای خاص و متفاوت به فرد می بخشد و بسیار هم محبوب شده است، رنگ مو و هایلایت نارنجی در طیف هی مختلف تیره و روشن وجود دارند که انتخاب آنها سلیقه ای می باشد.

رنگ مو نارنجی

مدل های رنگ موی نارنجی جدید

اگر مایل نیستید موهای شما کاملا نارنحی شوند و تصور می کنید این رنگ به چهره شما نمی آید می توانید از رنگ موی نارنجی به صورت هایلایت فقط در لا به لای موهایتان استفاده کنید. یک رنگ موی تیره مانند مشکی یا قهوه ای برای رنگ موی پایه انتخاب کنید پس رنگ موی نارنجی را لا به لای آن مانند مش اعمال کنید.

رنگ مو نارنجی

مدل رنگ مو نارنجی

رنگ موهای پاستلی همیشه جزو رنگ های پرطرفدار هستند، رنگ موی نارنجی هم در انواع پاستلی وجود دارد. این رنگ مو برای افرادی که پوست سفید با تن سرد دارند مناسب می باشد زیرا این رنگ به اندازه کافی گرما دارد.

رنگ مو نارنجی

رنگ مو نارنجی پاستلی برای خانم های جوان

رنگ مو نارنجی

رنگ مو هایلایت نارنجی برای زنان زیبا

رنگ مو نارنجی

مدل رنگ و مش نارنجی

رنگ مو نارنجی

رنگ مو فانتزی جدید و جذاب برای دختران جوان

رنگ مو نارنجی

رنگ مو نارنجی مسی برای زنان و دختران جوان

بخوانید : نحوه ترکیب کردن رنگ موهای مختلف با هم

مطالب مشابه را ببینید!