در آستانه اسکار 2013، لحظات عجیب و غریب در مراسم اسکار +عکس

مهمترین شب فیلم ها در سال که با دقت و موشکافی برنامه ریزی می شود، به ندرت بی دردسر تمام می شود. وقتی تعدادی بسیار زیادی از بزرگان هالیوود در یک سالن جمع شده باشند، لاجرم برخوردهایی پیش می آید! نگاهی داریم به 10 لحظه به یادماندنی

 

کافه سينما :مهمترین شب فیلم ها در سال که با دقت و موشکافی فراوانی برنامه ریزی می شود، به ندرت بی دردسر تمام می شود. وقتی تعدادی بسیار زیادی از بزرگان هالیوود در یک سالن جمع شده باشند، لاجرم برخوردهایی پیش می آید. به گزارش برترينها در اینجا به 10 مورد از بدترین لحظه های مراسم اسکار اشاره می کنیم.

اسکار 2011

 

10. جیمز فرانکو و آن هاتاوی، مجری های اسکار شدند

 

جیمز فرانکو و آن هاتاوی هر دو بازیگران بسیار خوبی هستند، ولی در سال 2011 اصلاً مجری های خوبی نبودند. همه آنها را “کسل کننده” و “فوق العاده بد” خواندند و منتقدین هم همین نظر را درباره آنها داشتند. بدترین لحظه آن شب زمانی بود که فرانکو به سبک مرلین مونرو لباس پوشید و تضمین کرد که دیگر هرگز او را به عنوان مجری مراسم اسکار انتخاب نکنند.

9. جک پالانس به همه نشان داد که می تواند شنا برود.

 

جک پالانس قبلاً در سال 1992 به دنیا نشان داده بود که بهتر بازیگر نقش مکمل مرد است، بنابراین تصمیم گرفت که قدرت خود را به هنگام گرفتن جایزه اش در مراسم اسکار به رخ بکشد. او از زمانی که در اختیار داشت برای نشان دادن قدرت خود در شنا با یک دست استفاده کرد… و در واقع توانست چند حرکت شنا بزند. سپس سخنرانی عجیب و نامربوطی به آن اضافه کرد.

 

8. ساشا بارون کوهن روی سر رایان سیکرست خاکستر ریخت.

 

در سال 2012، ساشا بارون کوهن در مراسم جوایز آکادمی با لباس شخصیت خود در فیلم “دیکتاتور” ظاهر شد و روی سر مجری معروف فرش قرمز یعنی رایان سیکرست، خاکستر ریخت. مجری “امریکن آیدل” مانند یک حرفه ای عمل کرد و خیلی سریع به مصاحبه های فرش قرمز بازگشت.

 

7. راب لو با سفیدبرفی آواز خواند و رقصید.

 

افتتاح مراسم اسکار 1989 با موسیقی افتضاحی آغاز شد که در آن راب لو در کنار ایلین بومان که مانند سفیدبرفی لباس پوشیده بود، آواز خواند و رقصید. این دو نفر حرفه تهیه کننده یعنی آلن کار را خراب کردند.

 

6. مایکل مور در سال 2003 سخنرانی سیاسی کرد.

 

وقتی مایکل مور در سال 2003 بخاطر فیلم “Bowling for Columbine” برنده جایزه اسکار شد، سخنرانی دریافت جایزه خود را کمی سیاسی کرد. او از این فرصت بر روی صحنه برای انتقاد کردن به سیاست های رئیس جمهور وقت، جرج بوش، استفاده کرد و حضار مراسم که انتظار داشتند او فقط در مورد فیلمش حرف بزند، او را هو کرده و نارضایتی شان را نشان دادند.

 

5. جیمز کامرون: من پادشاه دنیا هستم.

 

در سال 1997، همه ما حداقل کمی از حرف های برجسته لئوناردو دی کاپریو از فیلم “تایتانیک” را به یاد داریم و ظاهراً جیمز کامرون هم همینطور. وقتی که او به عنوان بهترین کارگردان در مراسم اسکار برای دریافت جایزه اش روی سن آمد، ادعا کرد: «من پادشاه دنیا هستم!» این لحظه به عنوان یکی از خودخواهانه ترین لحظه های اسکار در طول تاریخ شناخته شد.

 

4.پشت سر دیوید نیون روی سن، مرد عریانی نمایان شد.

 

در سال 1974، دیوید نیون مجری مراسم اسکار بر روی صحنه بود که مردی کاملاً عریان روی صحنه آمد. نیون که مردی حاضرجواب است گفت: «تقریباً انتظار می رفت که این اتفاق بیفتد.

 

3. مارلون براندو جایزه اسکار خود را نپذیرفت.

 

در سال 1973 مارلون براندو جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم “پدرخوانده” برد، ولی آن را دریافت نکرد. او جایزه اش را رد کرد و در مراسم حضور نیافت. او بجای خود ساشین لیتل فدر را فرستاد تا نارضایتی و مخالفت خود با نحوه نشان دادن بومی های آمریکا در تلویزیون و سینما را ابراز کند.

 

2. حضور آنجلینا جولی با برادرش

 

در مراسم آکادمی سال 2000، آنجلینا جولی با برادرش به مراسم اسکار آمد. محبت بین این دو نفر سوژه عکاسان شد.

 

1. سالی فیلد سخنرانی مشهورش را انجام داد.

 

در سال 1985، سالی فیلد مشهورترین سخنرانی دریافت جایزه اسکار را انجام داد. او روی صحنه فریاد زد: «شما مرا دوست دارید! الان شما مرا دوست دارید!» ما فکر می کنیم او الان از ته دل می خواهد که این حرفش را پس بگیرد.

 

مطالب مشابه را ببینید!