مجله تاپ‌ناز‌

پانیذ برزعلی | بیوگرافی و عکس های پانیذ برزعلی و همسرش

پانیذ برزعلی

بیوگرافی پانیذ برزعلی

پانیذ برزعلی بازیگر جوان ایرانی متولد سال 1372 است و بتازگی با بازی در سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان شناخته شده است. او در یک خانواده کم جمعیت زندگی می‌کند و در حال حاضر در دانشگاه تحصیل می کند.

نخستین سریال پانیذ برزعلی

نخستین تجربه بازیگری او بازی در سریال تعبیر وارونه یک رویا به کارگردانی فریدون جیرانی بوده است.

بازی در سریال لحظه گرگ و میش

پانیذ برزعلی بازیگر خوش چهره و جوان ایرانی در سریال لحظه گرگ و میش در نقش حنانه خوهر رضا و دوست یاسمن بازی کرده است. در این سریال در کنار فاطمه گودرزی، شهره سلطانی و المیرا دهقانی ایفای نقش کرده است.

ازدواج و همسر پانیذ برزعلی

این بازیگر جوان در حال حاضر مجرد است و با خانواده اش زندگی می کند. او در شبکه های اجتماعی بسیار کم فعالیت است و عکس های کمی از خودش و زندگی شخصی اش منتشر می کند.

پانیذ برزعلی

دیدگاه او در مورد بازیگری

او با توجه به شغل بازیگری و تلاشی که در این زمینه دارد می گوید : به زودی از من نقش های متفاوت بیشتری خواهید دید. قرار نیست من فقط در تلویزیون باشم ولی تلویزیون شروع خیلی خوبی است.

بازیی در تئاتر

او جزو بازگرانی است که تئاتر را نیز تجربه کرده است و زمانی در مدرسه یکی از اعضای ثابت تئاتر مدرسه و تئاتر دانش آموزی بوده است.

نظر او در زندگی و مسائل روزمره

پانیذ آدمی اجتماعی است و در این مورد می گوید :من دوست ندارم فاصله‌ای با مردم داشته‌ باشم .خودم خرید می‌کنم بین مردم می‌چرخم. حرف می‌زنم و با دردهای آنها آشنا می‌شوم. یک هنرپیشه باید جامعه شناس و روانشناس هم باشد تا بتواند نقش‌های متفاوتی را بازی کند و موفق شود.

فعالیت مدلینگ

او به حرحفه مدلینگ هم می پردازد ولی آن را شغل اصلی اش نمی داند و در این مورد گفته است : من به نقاشی ، موسیقی و مدلینگ هم علاقه دارم اما هرکدام که باعث شود هنرپیشگی را به عقب بیندازم کنار خواهم گذاشت.

مطالب مشابه را ببینید!