مجله تاپ‌ناز‌

مدل رنگ موی پاستیلی | تصاویر شیک ترین مدل رنگ موهای پاستیلی

رنگ موی پاستیلی دارای تنوع است و یکی از پرطرفدارترین رنگ موها میان بازیگران و خواننده های معروف است، در این مطلب انواع مدل های رنگ موی پاستیلی را مشاهده می کنید.

ایده های جذاب رنگ موی پاستیلی خوشگل

رنگ موی پاستیلی بسیار پرطرفدار است و خانم های جذاب این رنگ مو را انتخاب می کنند. خانم هایی که می خواهند رنگ موی متمایز از دیگران داشته باشند و رنگ مویشان با لباس هایشان همخوانی داشته باشد این رنگ مو را انتخاب می کنند. رنگ موی پاستلی و یا آب نباتی را می توانید با لباس های رنگی تابستانی و زمستانی خود ست کنید و با این کار به یک خانم شیک پوش و خوشگل تبدیل شوید.

مدل های رنگ موی پاستیلی با طیف های مختلف

مدل رنگ موی پاستیلی

مدل های رنگ موی پاستلی صورتی

رنگ صورتی یکی از انواع طیف زیبای رنگ موی پاستیلی است که خانم ها می پسندند. برای زیباتر شدن این رنگ بهتر است در ابتدا موهای خود را روشن و یا بلوند کنید و از رنگ صورتی به عنوان هایلایت استفاده کنید.

رنگ موی پاستیلی رنگین کمانی

مدل رنگ موی پاستیلی

رنگ موی پاستیلی رنگین کمانی شیک

شما می توانید ازسه رنگ رنگین کمانی برای این کار استفاده کنید . برای این کار باید یک رنگ پایه مانند قرمز یا صورتی استفاده کنید که رنگهای دیگر را در خود حل کند و سپس در ادامه رنگ های دیگر را استفاده کنید.

رنگ موی پاستیلی صورتی و سبز

مدل رنگ موی پاستیلی

رنگ موی پاستیلی شیک و زیبای صورتی و سبز

صورتی و سبز دو رنگی هستند که با یکدیگر هارمونی زیبایی ایجاد می کنند . با اینکه این رنگ ها دو رنگ متضادند اما روی مو به زیبایی تمام در کنار هم قرار گرفته و ترکیب شده اند.

رنگ موی پاستیلی به همراه اندکی رنگ زرد

مدل رنگ موی پاستیلی

ایده های شیک برای انواع رنگ موی پاستیلی

یکی از بهترین انتخاب ها برای موی کوتاه ترکیب چند رنگ به همراه رنگ زرد است که به موهای شما زیبایی بی نظیری می بخشد.

رنگ موی پاستلی سبز

مدل رنگ موی پاستیلی

رنگ موی پاستیلی سبز از شیک ترین انواع رنگ مو

اگر می خواهید در محافل زیبا جلوه کنید موهایتان را به رنگ سبز در آورید . رنگ موی پاستلی سبز را می توانید رنگ های نقره ای، قهوه ای و یا بلوند ترکیب کنید تا جلوه این رنگ بیشتر شود .

رنگ موی بلوند با هایلایت آبی

مدل رنگ موی پاستیلی

انواع مدل های رنگ موی پاستیلی

موی بلوند بهترین زمینه برای امتحان و استفاده از رنگ های فانتزی و متفاوت است. هایلایت های آبی روی موی بلوند شما را زیباتر از آن چه هستید می کند ، می توانید این رنگ مو را با لباسهایتان ست کنید.

رنگ موی پاستیلی بنفش

مدل رنگ موی پاستیلی

رنگ موی پاستیلی بنفش مخصوص موبلندها

این رنگ بهترین گزینه برای موهای بلند است و درخششی زیبا و منحصر به فرد را به وجود می آورد. بهتر است انتهای موهای خود را به این رنگ در آورید . این رنگ و مدل مو را با یک لباس مجلسی مدل دم ماهی ترکیب کنید تا نگاه همه را به خودتتان معطوف نمایید!

رنگ موی خاکستری بنفش

مدل رنگ موی پاستیلی

زیبایی و درخشندگی مو با مدل های رنگ موی پاستیلی

همیشه از رنگهای روشن برای رنگ موی پاستلی استفاده نکنید و کمی خلاق باشید . برای داشتن موهای فوق العاده شیک، سراغ ترکیبی از نقره ای و مسی بروید.

رنگ موی پاستیلی گریپ فروتی

مدل رنگ موی پاستیلی

رنگ موی پاستیلی گریپ فوروتی یک رنگ زیبا و منحصر به فرد

این رنگ موی پرتقالی رنگ پریده روی موهای بلوند تیره تر زیبایی خاص خودش را دارد و شبیه به شربت گریپ فروت است و حس و حالی شبیه به غروب تابستان و نوشیدنی شیرین و خنک دارد.

رنگ موی پاستیلی زرد

مدل رنگ موی پاستیلی

مدل های رنگ موی پاستیلی زرد شیک

رنگ زرد هم یکی از انواع رنگ موی پاستیلی است، این رنگ مختص افراد خاص است و حرارت خاصی دارد.

مطالب مشابه را ببینید!