مجله تاپ‌ناز‌

دانلود آهنگ پت و مت و اطلاعاتی در مورد کارتون پت و مت Pat a Mat

دانلود آهنگ پت و مت و اطلاعاتی در مورد کارتون پت و مت Pat a Mat

دانلود آهنگ متن و تیتراژ کارتون پت و مت

پت و مت Pat a Mat نام انیمیشنی خاطره انگیز است که با استفاده از تکنیک لحظه ای در کشور چک ساخته شده است. این انیمیشن دو شخصیت به نام پت و مت دارد که توسط دو فرد به نام های ابومیر بنش و ولادیمیر پیرانک ساخته شده است.

ویدیو در مورد واقعیت های کارتون پت و مت را ببینید

موضوع کارتون پت و مت

این انیمیشن دو کارکتر بامزه را نشان می دهد که همیشه برای خود مشکلاتی ایجاد می کنند و سعی می کنند که اشتباهات خود را تصحیح کنند ولی باز هم مشکلات جدیدتری ایجاد می کنند. در نهایت اقدام به حل مشکلات خود با روش های عجیب و خنده دار می کنند.  در این پویانمایی کلیه ابزار و لوازم فنی که معمولاً برای انجام کارهای فنی و تأسیساتی لازم می‌شود از قبیلچکش، مته، انواع پیچ و مهره، گیره کار، مقیاس اندازه‌گیری و غیره در اندازه‌ای کوچک و با دقت زیاد ساخته شده و توسط شخصیت‌های پویانماییمورد استفاده قرار می‌گیرند. پت و مت با اعتماد به نفس بالا و البته مهارت زیاد در کار با این ابزار فنی، کاملاً بی‌پروا به تخریب آنچه موجود است می‌پردازند و البته نتیجه کار هم کاملاً از قبل قابل پیش‌بینی است.

نکتهٔ جالب این مجموعه این است که علاوه بر خنده‌دار بودن نمایش، دیدگاهی خوش‌بینانه، نسبت به زندگی را ارائه می‌دهد. این دو شخصیت رؤیایی هرگز با به وجود آمدن مشکلات جدید، دلسرد نمی‌شوند وسعی در حل مشکل با روشهای تخیـُلی و نامتعارف، دارند. این مجموعه همین‌طور به‌خاطر موسیقی زیبایش که توسط پیتر اسکومال ساخته‌شده‌است، خاطره‌انگیز است.

آهنگ پت و مت

آهنگ این انیمیشن بسیار زیبا است و ایرانیان به خصوص متولدین دهه شصت حتما این آهنگ را به یاد دارند و با این آهنگ به خاطرات گذشته بر میگردند.

 

[button color=”red” size=”big” link=”http://dl.topnaz.com/music/2018/8/pat-and-mat_classic-intro-theme.mp3″ icon=”” target=”false”]دانلود موسیقی متن پت و مت Download[/button]

[button color=”blue” size=”big” link=”http://dl.topnaz.com/music/2018/8/pat-and-mat_classic-melody-Petr%20Skoumal.mp3″ icon=”” target=”false”]دانلود آهنگ تیتراژ پت و مت Download[/button]

 

» همچنین دانلود کنید : 

دانلود تیتراژ سریال سالهای دور از خانه یا اوشین

دانلود آهنگ کارتون خاطره انگیز حنا دختری در مزرعه

مطالب مشابه را ببینید!