مجله تاپ‌ناز‌

ژل بزرگ کننده آلت تناسلی | نحوه استفاده و تاثیر آن در بزرگ کردن آلت

ژل بزرگ کننده آلت تناسلی

اطلاعات در مورد ژل بزرگ کننده آلت تناسلی و روش مصرف آن

خیلی از افراد مشکل کوچک بودن آلت تناسلی را دارند و به دنبال روش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی هستند و ممکن است که به فکر استفاده از ژل بزرگ کننده آلت تناسلی بیفتند و این سوال در ذهنشان ایجاد شود که آیا ژل بزرگ کننده واقعا تاثیری دارد؟

خیلی از مردان در مقاطعی از زندگی خود در مورد سایز آلت تناسلی نگران می شوند. بعضی از آقایان به دلیل حس کوچک بودن الت تناسلی خود با مشکلات جدی در برقراری رابطه جنسی روبرو می شوند و حس نارضایتی دارند.

روش های مختفی برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از ژل برزگ کننده آلت تناسلی می باشد که در این مطلب به نحوه استفاده و تاثیرات آن اشاره می کنیم.

ژل بزرگ کننده آلت تناسلی واقعا تاثیرگذار است؟

یکی از سوالات در مورد ژل بزرگ کننده آلت تناسلی این است که آیا تاثیر دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که اثبات علمی در مورد آن وجود ندارد و معلوم نیست که به صورت موثر کار می کنند یا نه، ولی تحققات و آمارهای مختلف نشان می دهد که استفاده از این ژل در کنار دیگر روش های افزایش سایز آلت تناسلی می تواند تاثیر بهتری داشته باشد.

از طرف دیگر به نظر ی رسد که این روش نسبت به دیگر روش ها جراحی و دارویی دارای ریسک و خطرات جانبی کمتری می باشد و امتحان کردن آن برای یک بار ناخوشایند نیست.

ژل بزرگ کننده آلت تناسلی چطور کار می کند؟

ژل بزرگ کننده الت تناسلی باعث افزایش حجم آلت و طول آلت مردان می شود. این ژل منبع ویتامینی تغذیه ای و بعضیی از مواد تحریک کننده گردش خون و گرمابخش می باشد که با استعمال آن بعد از جذب توسط پوشت، باعث تغذیه بهتر بافت و سلول های آلت تناسلی خواهد شد. از طرف دیگر با تحریک گردش خون در ناحیه و بیشتر بافت های ناحیه ناحیه تناسلی مردان می شود و در آخر هم باعث افزایش سایز آلت تناسلی می شود. همچنین میزان افزایش خون رسانی به رگ های خونی موجود در مجراهای تناسلی باعث می شود خون بیشتری در ناحیه تناسلی حفظ شده و فرد در هنگام آمیزش جنسی نعوذ بهتری را دارد.

روش استفاده از ژل بزرگ کننده آلت تناسلی

ژل بزرگ کننده آلت تناسلی را باید به مدت 8 تا 16 هفته و 2 بار در یک روز استفاده کنید تا نتیجه دلخواه را بدست آورید. توصیه می شود برای مشاهده حداقل 80 درصد نتیجه دوره را 4 بار تکرار کامل کنید. برای مصرف ژل موضعی کمی از آن را روی آلت تناسلی قرار دهید و با درست روی آلت خود ماساژ دهید. برای اثربخشی بهتر انگشت دست را در اطراف آلت تناسلی حلقه کنید و به مدت 3 تا 5 دقیقه از سمت انتها به سمت بالا به صورت کششی ماساژ دهید. توجه کنید که جهت جلوگیری از زخم شدن و یا آسیب آلت باید این کار را خیلی آرام انجام دهید و نهایتا بعد از 5 دقیقه آلت را بشویید.

در هنگام ماساژ آلت تناسلی باید دقت کنید که ژل به صورت مرطوب و به اندازه کافی بر روی آلت پخش شود تا نتیجه به درستی مشاهده شود. جهتاثرگذاری بیشتر ژل بزرگ کننده آلت تناسلی، توصیه می شود استفاده از آن را با تمرینات روش پنیمور همراه کنید. بعد از شستن الت و خشک کردن آن حوله ای گرم کنید، دور تا دور الت بپیچید و بعد از گرم شدن آلت را به انجام تمرینات افزایش طول و افزایش حجم معرفی شده تحت عنوان پنیمور بپردازید.

مطالب مشابه را ببینید!