مجله تاپ‌ناز‌

اطلاعات از قرص پرفکتیل و تاثیر آن بر زیبایی و چهره زیبا

قرص پرفکتیل به دلیل داشتن ریز مغذی هایی که دارد برای شادابی پوست و مو و همچنین ناخن بسیار مفید است. پرفکتیل در صورتی که به صورت صحیح مود استفاده قرار بگیرد هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت.

اگر بدن دچار کمبود ویتامین بشود، پوست طراوت خود را از دست می دهد و زیبایی اش از بین می رود. ممکن است بر روی ناخن و مو هم تاثیر بگذارد و حالت شکنندگی در آنها ایجاد شود. قرص پرفکتیل یکی از مکمل های مناسب برای زیبایی است.

قرص پرفکتیل و اثرات آن بر زیبایی

در قرص پرفکتیل عصاره انگور، کاروتنوئیدها، پروآنتوسیانیدین، ویتامین های D ،C ،E، انواع ویتامین های گروه B، سیستین و مواد معدنی موجود می باشد. این مواد مغذی همگی برای داشتن پوست شفاف و موی سالم و همچنین ناخن های زیبا عالی هستند. البته مصرف بیش از حد وی تامین ها می تواند برای سلامتی و شادابی پوست مضر باشد. این قرص ها با داروهایی که برای انعقاد خون مورد استفاده قرار میگیرند تداخل پیدا می کند و ممکن است خطرساز باشد. این دارو به صورت قرص است و باید با یک لیوان آب و یا با وعده غذا میل شود.
اطلاعات از قرص پرفکتیل و تاثیر آن بر زیبایی و چهره زیبا

نکاتی که در مصرف پرفکتیل باید رعایت کنید

  • خانم های باردار و شیرده بهتر است قبل از مصرف این دارو با پزشک متخصص مشورت کنند.
  • همزمان با خوردن این قرص از مصرف چای و قهوه خودداری شود.
  • نه تنها این دارد بلکه اکثر داروها نباید با معده خالی مورد مصرف قرار گیرند.
  • مصرف بیش از حد این قرص کمکی به روند بهبود پوست شما نخواهد داشت و ممکن است نتیجه عکس نیز بدهد.

اطلاعات از قرص پرفکتیل و تاثیر آن بر زیبایی و چهره زیبا

البته این را در نظر داشته باشید که برای حفظ سلامتی و شادابی پوست و موی خود بهتر است از مواد غذای طبیعی مانند سبزیجات و میوه های تازه استفاده کنید و اگر این موارد برای شما ممکن نبود، آنگاه با مشورت پزشک می توانید از مکل های غذاییمانند قرص پرفکتیل استفاده کنید.

مطالب مشابه را ببینید!