پیمان معادی هالیوودی می شود

پیمان معادی
پاييز امسال خبري منتشر شد كه معادي قرار است در «عدالت كيفري» محصول شبكه ي HBO ايفاي نقش كند و حالا براي دومين بار حضور او در يك پروژه سينمايي بين المللي و همبازي شدنش با مورگان فريمن و كلايو اوون را با خبر شديم. 

آخرين شواليه ها (The Last Knights) يك فيلم ماجراجويي فانتزي و محصول مشترك هاليوود و سينماي كره است كه اخيرا فيلمبرداري آن در جمهوري چك آغاز شده است. كازائوكي كيريا كارگردان و كليپ ساز ژاپني، «آخرين شواليه ها» را بر اساس فيلمنامه اي از مايكل كونيوس جلوي دوربين مي برد. در خلاصه داستاني كه تاكنون منتشر شده، فيلم داستان گروهي از مبارزين را روايت مي كند كه براي گرفتن انتقام استاد خود، عليه امپراطور فاسد قيام مي كنند.

به گزارش سايت IMDB طبق فهرست كامل عوامل فيلم كه طي دو ماه گذشته در IMDB به روز رساني شده، معادي يكي از بازيگران اين پروژه چند مليتي است. علاوه بر معادي بازيگران شناخته شده ديگري نيز از ساير نقاط دنيا در اين پروژه حضور خواهند داشت. آنگ سون- كي و پارك سي- يئون بازيگران كره اي و سرگئي تريفانويچ و اكسل هني بازيگران صرب و نروژي اين پروژه محسوب مي شوند. آيلت زورر بازيگر فيلم هاي «مونيخ» و «فرشتگان و شياطين» هم يكي ديگر از نقش هاي اصلي اين فيلم را ايفا خواهد كرد.

شهره آغداشلو نيز نامش در ميان بازيگران اين محصول مشترك كره و آمريكا به چشم مي آيد. بنا به فهرست عوامل فيلم در IMDB، نقش معادي مانند تريفانويچ امپراطور اعلام شده است. هم چنين صحبت هايي هم مبني بر حضور بنديكت كامبربچ (شرلوك) در اين پروژه به گوش مي رسد.

اين فيلم كه هم اكنون مراحل توليد خود را پشت سر مي گذارد، زمستان ۲۰۱۳ بر روي پرده سينماها خواهد رفت. رسانه هاي كره نسبت به اين فيلم اكشن، توجه چشمگيري را نشان داده اند، اما هنوز اخبار و جزئيات بيشتري از توليد اين پروژه در دسترس نيست.

 

مطالب مشابه را ببینید!