مجله تاپ ناز / فرهنگ و هنر / 🎞️ فیلم و سریال / عکس مهران مدیری در پشت صحنه سریال جدیدش

عکس مهران مدیری در پشت صحنه سریال جدیدش

عکس مهران مدیری پشت صحنه سریال جدیدش + توضیح مدیرعامل مؤسسه فرهنگی گلرنگ رسانه درباره «ویلای من»

تلویزیون – مصطفی بصیری مدیرعامل مؤسسه فرهنگی «گلرنگ رسانه» با بیان ویژگی‌های متمایز سریال «ویلای من»، به جوایز گسترده این سریال اشاره کرد و از 10 هزار جایزه نقدی به همراه سه ویلا خبر داد که از سوی گلرنگ و با ضمانت این مجموعه بزرگ صنعتی کشور اهدا خواهد شد.

مهران مدیری در سریال ویلای من
مهران مدیری در سریال ویلای من

 

به گزارش روابط عمومی سریال «ویلای من»، وی گفت: «سه ویلا در شمال کشور به علاوه هزاران جایزه 100 میلیون ریالی، 10 میلیون ریالی، 2 میلیون ریالی و 500 هزار ریالی به مخاطبان اهدا خواهد شد.»

بصیری اعلام کرد: «زمان هر قسمت از این سریال، به صورت خالص تقریباً 40 دقیقه است، و این به معنی احترام به بینندگان گرانقدر است. ضمناً به احترام مخاطبان زمان تبلیغاتی که پیش از هر قسمت مشاهده می‌شود به نسبت، محدودیت قابل توجهی دارد.»

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی گلرنگ رسانه عنوان داشت: «سریال ویلای من از قیمت مناسبی برخوردار است زیرا این سریال روی DVD-9 تکثیر خواهد شد که این امر برای نخستین بار در این سطح و گستردگی در شبکه نمایش خانگی کشور اتفاق می‌افتد. می‌دانید که قیمت DVD-9 خام در بازار بین 3000 تا 4000 تومان است. DVD سریال ویلای من 3000 تومان، به بهای یک DVD9 خام عرضه می‌گردد.»

بصیری با اشاره به تفاوت‌های DVD معمولی و DVD-9 تأکید کرد: «تفاوت DVD-9 با DVD معمولی در حجم ذخیره DVD9 است که تقریباً دو برابر دی وی دی‌های معمولی است. به دلیل حجم محدود دی وی دی معمولی، تنها در صورتی می‌توان محتوای جدیدی به دیسک اضافه کرد که محتوای اصلی فشرده گردد که باعث افت کیفیت تصویر می‌شود، اما در DVD9 قرارگیری متنوع محتوا، همراه با کیفیت مطلوب، تنوع دوبله، تنوع زیرنویس و … کاملاً امکان‌پذیر است.»

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی گلرنگ رسانه بیان داشت: «شرکت صنایع الکترونیک گلرنگ، تکثیر و تولید DVD این مجموعه را عهده‌دار است که به روزترین تکنولوژی تولید دیسک در کشور را در اختیار دارد.»/خبرآنلاین