مجله تاپ‌ناز‌

آموزش ژست عکاسی | زیباترین ژست عکاسی خانم ها با موبایل و دوربین

آموزش ژست عکاسی و بهترین نمونه های ژست عکاسی

اگر می خواهید با موبایل و یا دوربین عکس بگیرید باید ژست عکاسی را بدانید تا زیباترین عکس ها را از خود ثبت کنید. باید در هر موقعیت و هر فضایی ژست خاصی داشته باشید تا عکس های شما سرد و بی روح نباشند و حالت شما درست باشد. می توانید با دیدن عکس های زیر ایده بگیرید و زیباترین عکس های هنری را ثبت کنید.

آموزش ژست عکاسی

این ژست بسیار ساده و عالی است زیرا شما را بسیار لاغر نشان می دهد. در این مدل ژست باید تمام رخ به سوی دوربین بچرخید، چانه شما کمی پایین کشیده شده و شانه هم بالا بیاید.

آموزش ژست عکاسی

در بیشتر عکس های سر راست تبدیل به بهترین عکس می شود. در این ژست باید تمام وزن را روی یک پا بیندازید، موضع کلی را هم کمی خم کنید جوری که بدن حالت S بگیرد.

آموزش ژست عکاسی

در این ژست مدل یک سطح عمودی را با دو دست لمس می کند مانند دیوار و یا درخت. این ژست برای گرفتن عکس پرتره خیلی عالی است.

آموزش ژست عکاسی

اگر مدل مو هاي بلندی دارد، گرفتن یک عکس در حال حرکت طوریکه موهایش در حال تکان خوردن باشد ایده ي خوبی اسـت. یکی از راه هاي مناسب برای چنین ژستی برگرداندن سریع سر اسـت طوری‌كه موها بـه پرواز در آیند.

آموزش ژست عکاسی

این ژست بسیار ساده اسـت و احساس اسانی مدل را نشان می‌دهد. چنین ژستی را می‌توان در خانه، آتلیه و خیلی لوکیشن هاي دیگر استفاده کرد.

آموزش ژست عکاسی

این ژست زمانی کاربرد خوبی دارد کـه مدل روی مبل نشسته باشد.

آموزش ژست عکاسی

زمانی کـه مدل روی زمین نشسته چنین ژستی می‌تواند عکس را فوق العاده کند. می‌توانید در انواع موقعیت ها این ژست را استفاده کنید.

آموزش ژست عکاسی

این ژست برای گرفتن عکسی هنری بکار می‌آید. همان طور کـه میبینید سر دست و پاها همه ی بـه شکل خاصی قرار گرفته اند و این حالت داشتن عکس را هنری و خاص میکند.

آموزش ژست عکاسی

بعضی بر این باورند کـه روی هم گذاشتن دست و پا باعث ایجاد یک مانع روانی بین افراد می‌شود، و بهمین دلیل چنین ژستی را برای عکاسی توصیه نمی‌کنند. با این حال ارزشش را دارد از مدل عکسی گرفته شود کـه بـه حالت خاصی دست ها را روی هم گذاشته باشد.

آموزش ژست عکاسی

همیشه لازم نیست نگران این باشید کـه دست هاي خودرا کجا بگذارید. هیچ اشکالی ندارد دست ها رابه حالت استراحت در دو طرف خود رها کنید. برای پاها نیز همین طور اسـت، فقط بخاطر داشته باشید وزن بدن همیشه باید روی یک پا باشد.

آموزش ژست عکاسی

این ژست برای گرفتن عکس قدی بسیار مناسب اسـت. دست هاي مدل باید تا قسمتی و یا بـه صورت کامل در جیب هایش قرار بگیرد.

آموزش ژست عکاسی

قرار دادن دو دست پشت کمر در حالتی خمیده، ایده ي جالبی برای ژست گرفتن و عکاسی اسـت. این حالت بـه مدل ظاهری باز و صادقانه میدهد. حتی می‌توانید همین طور کـه دست ها پشت کمر قرار دارد بطرف دیوار خم شوید.

آموزش ژست عکاسی

لم دادن و یا تکیه دادن مدل روی یک چیز هم می‌تواند ژستی زیبا بسازد. این نوع ژست را هم میتوان در فضای بسته استفاده کرد هم فضای باز.

آموزش ژست عکاسی

این حالت نیز برای عکس هاي تمام قد ژستی فوق العاده اسـت. ژستی کاملا زنانه و زیبا.

آموزش ژست عکاسی

این ژست جالب را باید از پایین گرفت. بالا تنه مدل باید کمی بلند شود، در حالی‌کـه سرش باید کمی بطرف پایین شیب بگیرد. پاها از زانو خم میشوند، و پاها روی هم دیگر قرار میگیرند.

آموزش ژست عکاسی

ژستی بسیار زیبا و زنانه کـه می‌توانید هم در فضای بسته هم فضای باز ازآن استفاده کنید.

آموزش ژست عکاسی

از مهم ترین عواملی کـه باعث می‌شود بتوان درست این ژست را گرفت نحوه قرار دادن پاها اسـت. هم چنین مدل باید کفش هاي پاشنه بلند بپا داشته باشد تا بهترین حالت بدست بیاید.

آموزش ژست عکاسی

ژستی زیبا و احساسی. مدل باید زانو بزند اما فشار زیادی بـه پاها نیاورد، هم چنین باید از روی شانه ها بطرف دوربین نگاه کند.

آموزش ژست عکاسی

ژستی عالی برای تصاویر تمام قد مقابل دیوار. پشت مدل باید بطرف دوربین باشد، اما می‌توانید سر را بچرخانید.

آموزش ژست عکاسی

ودر پایان این ژست بسیار شیک را داریم. مدل باید در حالی‌کـه لبه ي مبل، تخت، یا نیمکت نشسته کمی بطرف جلو خم شود. پاها را نیز میتوانید بـه هر شکل کـه دوست دارید تنظیم کنید.

 

مطالب مشابه را ببینید!