مجله تاپ‌ناز‌

عکس های مریلین مونرو بر جلد مجله که جنجالی شدند!

عکس برهنه مریلین مونرو

عکس های برهنه مریلین مونرو 

انتشار عکس های کاملا برهنه مریلین مونرو بر جلد مجله پلی بوی

عکس های کاملا برهنه مریلین مونرو در سال های 1949 تا 1952 بر روی مجله پلی بوی منتشر شد که توانست باعث اضطراب مریلین مونرو شود. قبل از مریلین مونرو هیچ بازیگری به صورت کاملا برهنه عکس نگرفته بود.

 

همین مسئله باعث شد که مریلین مونرو وارد مرحله جدیدی از زندگی اش شود و زندگی پرهیاهویی داشته باشد.

گریس مکی فردی بود که حق حضانت مریلین را داشت و به پیشنهاد ازدواج مرلین با جیم دوگرتی پاسخ مثبت داد.

مریلین فقط 16 سال داشت که با جیم که بازیکن فوتبال بود ازدواج کرد.

» همچنین ببنید : فیلم غیر اخلاقی از رابطه مریلین مونرو

عکس برهنه مریلین مونرو

در آن دوران و دوران حنگ جهانی، افراد بعد از اتمام دوران دبیرستان سریع ازدواج می کردند. این دو در سال 1942 ازدواج کردند و زمانی که جیم به ارتش رفت، مریلین آن زمان عکاسی می کرد.  در سال 1946 از هم جدا شدند و مونرو حرفه مدلینگ را برگزید و تصاویر او روی جلد تمام مجلات دیده می شود.

یکی از دلایل ازدواج مریلین با فردی به نام جو دی ماجیو، قهرمان بیسبال در سال 1954، تصاویر لخت او بود که او را از وضعیتش نامطمئن می کرد و می توانست باعث اخراج او از استودیوی فاکس شود.

جو که قهرمان بیس بال بود مردی مهربان بود ولی خشن بود و تصور می کرد که مالک مریلین مونرو است.  زندگی این دو پر از جنگ و دعوا بود و ازدوج آنها 9 ماه بیشتر طول نکشید.

عکس برهنه مریلین مونرو

در سال 1955 آرتور میلر نمایش نامه نویس معروف آمریکایی با مریلین ازدواج کرد. این دو 5 سال در کنار هم زندگی کردند و البته مریلین سه بار سقط جنین کرد.

این طلاق تاثیر منفی بر روحیه مریلین گذاشت و او به قرص های آرام بخش روی آورد که باعث اعتیادش شد. ارتور میلر انسانی جدی بود و در صحنه فیلمبرداری دخالت می کرد و مثلا در سکانس های حضور مریلین هم دخالت می کرد.

نویسنده کتاب «شور و تضاد» بر این باور است که مریلین به عشق آزاد اعتقاد داشت و رابطه نزدیکش را با جو دی ماجیو در تمام سال های زندگیش با آرتور میلر حفظ کرد.

عکس برهنه مریلین مونرو

با این وجود در هالیوود رابطه جنسی ازاد به ندرت وجود داشت.

در کتاب خاطرات راف رابرت، دوست صمیمی مونرو، اشاره شده که مریلین در آن عنوان کرده خوشحال است که با جو به این توافق رسیده که رابطه عاشقانه‌شان را با هم ادامه دهند و درعین حال با افراد دیگر هم رابطه جنسی داشته باشند.

بعد از موفقیت فیلم خارش هفت ساله در سال 1955 روابط مریلین با هالیوود بد شد. مریلین از بازی در فیلم چگونه می توان مشهور شد سر باز زد و به نیویورک رفت تا با مطالعه تحت نظر لی استراسبرگ در استودیوی بازیگران برای همیشه از شر نقش کلیش های بلوند احمق رهایی پیدا کند.

عکس برهنه مریلین مونرو

در سال 2008 فردی ناشناس فیلم لو رفته از رابطه جنسی دهانی مریلین مونرو را در یک حراج به مبلغ بیشتر از یک میلیون دلار خرید تا مانع از منتشر شدن این فیلم شود.

 

مطالب مشابه را ببینید!