عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز

آنجلینا جولی،برد پیت و فرزندشان

آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان ۳۸ ساله روز شنبه در مراسم Governors Awards جایزه بشردوستی ژان هرشولت را دریافت کرد

عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز

پنجمین دوره جوایز سالانه هیئت رئیسه آکادمی علوم و هنرهای سینمایی با حضور بازیگرانی چون آنجلینا جولی، برد پیت، تام هنکس و… در سالن ری دالبی در مرکز هالیوود اند هایلند برگزار شد.

او که به عنوان یکی از زیباترین زنان دنیا قلمداد می شود پیراهن مشکی بلندی مزین به پولک دوزی پوشیده بود و با آرایش بسیار کم بیشتر زیبایی طبیعی خود را جلوه داده بود.
نامزد او برد پیت و همچنین بزرگترین پسر خوانده شان مدوکس ۱۲ ساله نیز با تیپی همانند پدرش، آنجلینا را در این مراسم همراهی کرده بودند.
آنجلینا جولی اولین پسرخوانده اش را وقتی تنها هفت ماهه بود از کامبوج به فرزند خواندگی پذیرفت ولی تا پیش از دوسالگی یعنی ددر سال ۲۰۰۳ قادر نبود او را با خود به امریکا بیاورد.
این مراسم که تحت عنوان اختصاری AMPAS نیز خوانده می شودمربوط به آکادمی علوم و هنر تصویر متحرک است.
عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز
عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز عکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمزعکس آنجلینا جولی همسر و فرزندش بر فرش قرمز

 

نوشته های مشابه