عکس های نیکول کیدمن در فیلم جدیدش

اولین عکس ها از نیکول کیدمن در نقش گریس کلی در لوکیشن فیلم «گریس از موناکو»

نیکول کیدمن

نخستین عکس از نیکول کیدمن در کسوت «گریس کلی» در فیلم«گریس از موناکو» ساخته الیویا دان رونمایی شد. در جشنواره فیلم کن امسال بود که الیویه دان از میان هزاران بازیگر علاقه مند به نقش گریس کلی‌، سرانجام نیکول کیدمن را برگزید.در حقیقت این خود کیدمن بود که ابراز تمایل به همکاری با کارگردان «زندگی به رنگ گل سرخ» کرده بود. نیکول کیدمن درباره همکاری با الیویه دان می‌گوید:«فیلمسازان معدودی من را در نقش گریس کلی تصور می کردند. الیویه این شانس را به من داد. او شجاعت کرد .در واقع پیش از آن که با هم ملاقات کنیم هزاران ای – میل رد‌ و بدل کردیم و ساعت ها از طریق اسکایپ و اینترنت با هم حرف زدیم.»

 

گریس کلی که متولد 1929 در فیلادلفیا بود، سال 1951 با فیلم «چهارده ساعت» به کارگردانی هنری هاتاوی وارد دنیای سینما شد و تا سال 1956 که با پرنس رنیه سوم آشنا شد، در 11 فیلم از جمله «نیمروز» فرد زینه‌مان، «موگامبو» جان فورد و «پنجره عقبی»، «ام را برای قتل بگیر» و «دستگیري دزد» (هر سه به کارگردانی آلفرد هیچکاک) بازی کرد. او در 1955 برای فیلم «دختر روستایی» برنده اسکار بهترین بازیگر زن شد.

کلی پس از ازدواج با وليعهد موناكو از دنیای سینما کناره گرفت و سال 1982 در یک سانحه رانندگی در مونته کارلو درگذشت.
داستان فیلم گریس از موناکو در سال 1962 روی می دهد. البته این فیلم زندگی نامه بازیگر مشهور هالیوود گریس کلی نیست که با ازدواج با شاهزاده موناکو از سینما کناره گیری کرد . فیلم مقطعی از زندگی گریس کلی را مدنظر قرار می دهد؛ در سال1962 میان فرانسه و موناکو تنش ایجاد شد و گریس کلی  پشت صحنه کمک شایان توجهی کرد تا موناکو را از تنش خارج کند. فیلم ماجراهاي این مقطع را نمایش خواهد داد.

نیکول کیدمننیکول کیدمننیکول کیدمننیکول کیدمننیکول کیدمننیکول کیدمن نیکول کیدمن

نیکول کیدمن

مطالب مشابه را ببینید!