مجله تاپ‌ناز‌

عکس هایی مدلینگ های زشت که بسیار پولدار هستند! + تصاویر

همه تصور می کنند که مدل های زن خیلی زیبا هستند و دارای تناسب اندام هستند. اما بعضی از شرکت های تبلیغاتی اصلا به زیبایی توجهی ندارند و بعضی از مدل های آنها شاید خیلی زشت هم باشند و دارای اندام نامتناسب هم باشند.

در این نوشتار بعضی از مدل های زشت دنیا را مشاهده می کنید.

۱. LAURA O’GRADY

لورا اهل کشور ایرلند است و گوش های خیلی بزرگی دارد اما هیچ وقت گوش هایش را جراحی زیبایی نکرد. او در حال حاضر مانکن می باشد. چهره او زیبا است و هر کسی او را ببینید متوجه می شود که گوش هایش فرم طبیعی ندارند.

 

دختر زشت

۲. CIERRA SKYE

سیرا اسکای یکی از مدل های مارک جاکوبز است. او بینی باریک و لب های غنچه ای زیبایی دارد اما چهره اش برای هیچ کسی جذابیت ندارد. او توانست باز هم توجه مدل های تبلیغاتی را جلب کند.

» همچنین ببینید : عکس های دختران زشت با خنده دارترین مدل ابرو

دختر زشت

۳. KELLY MITTENDORF

این مدل 23 سال سن دارد و چهره اش کاملا پسرانه است. او دهان گشاد دارد، دندان هایش فاصله دارند و چشم های او به شدت زننده هستند ولی باز هم اعتماد به نفس بالایی دارد.

دختر زشت

۴. DAPHNE GROENEVELD

دافنه یکی از مدل های 23 سال هلند است. چهره بسیار عجیب است. او با طراحان مشهوری مانند دیور، شنل، لویی ویتون، پرادا، مارک جاکوبز و ورساچه همکاری دارد.

دختر زشت

۵. JULIA ZIMMER

جولیه اهل کشور آلمان است و برای برندهای مختلف فعالیت می کند. او از مدل های بسیار موفق است که توانست خیلی زود به جایگاه بالایی برسد.

دختر زشت

۶. ALEK WEK

این مدل اهل کشور سودان جنوبی است اما در انگلیس زندگی می کند. او از سن 18 سالگی وارد حرفه مدلینگ شده است و خیلی زود همکاری خود را با برندهای مشهور آغاز کرده است.دختر زشت

۷. IEKELIENE STANGE

او اهل هلند است و این دختر چهره زشتی دارد. او تا کنون در فشن شوهای معروفی مانند شنل، دیور و کنزو فعالیت داشته است.

دختر زشت

۸. LILY MCMENAMY

لیلی و مادرش هر دو مدلینگ می باشند. او نیز چهره جذابی ندارد اما از مانکن های مشهور به حساب می آید.

دختر زشت

۹. MOLLY BAIR

مولی بیر درباره خودش می گوید:

«من نمی فهمم چگونه دختری که همه عمرش ابروهای پیوسته داشته، عینک ته استکانی می زده و تی شرت های گشاد و راحت می پوشیده می تواند به صنعت مد و فشن راه یابد.»

دختر زشت

» همچنین ببینید :

دختر زشت چینی قبل و بعد از آرایش+عکس

دختر زشتی که ملکه زیبایی و دختر شایسته شد! +عکس

این خانمها زشت ترین زنان هالیوود هستند! +عکس

مطالب مشابه را ببینید!