مجله تاپ‌ناز‌

اطلاعاتی در مورد هدایای تبلیغاتی پیکسل

هدایای تبلیغاتی پیکسل

هدایای تبلیغاتی پیکسل و اطلاعاتی در مورد آن

ایا در مورد هدایای تبلیغاتی پیکسل اطلاعاتی دارد؟ در این مطلب شما را با این نوع هدایای تبلیغاتی آشنا می کنیم و انواع آن را به هراه تصاویر معرفی می کنیم.

هدایای تبلیغاتی پیکسل چیست؟

پیکسل سوزنی در واقع نوعی بج سینه است . پیکسل در ایران به این نام مشهور است و در خارج از ایران ، به نام button یا همان دکمه آن را می شناسند . حتی دستگاهی که پیکسل به وسیله آن تولید می شود را تحت عنوان پیکسل زن می شناسیم ؛ این در حالی است که خارجی ها از آن تحت عنوان دگمه ساز یا button maker یاد می کنند .

فرق پیکسل و بج سینه را می توان در رنگی بودن و چاپی بودن پیکسل دانست . تفاوت بج سینه و پیکسل را می توان در شکل و اندازه ثابت و محدود پیکسل دانست . هرچند که هر دوی این ها یعنی بج و پیکسل ، هدف یکسانی دارند اما بج سینه از انعطاف بیشتری در تولید به شکل دلخواه مشتری برخوردار است . این را هم بگوییم که بج سینه دارای محدودیت هایی در چاپ رنگی می باشد و اصلاً با قابلیت چاپ پذیر بودن پیکسل قابل مقایسه نیست .

پیکسل ها عموماً به شکل پیکسل گرد یا پیکسل دایره ای شناخته شده هستند اما پیکسل های مربعی و مستطیلی هم وجود دارند . پیکسل مستطیل و پیکسل مربع ، هرگز به محبوبیت شکل رایج پیکسل دایره نیست .

پیکسل برای طیف سنی نوجوانان دارای محبوبیت خاصی می باشد زیرا علاوه بر کاربست به عنوان جایگزین بج سینه ، از پیکسل روی کفش ، آستین لباس و کوله پشتی نیز استفاده می کنند .

قیمت پیکسل ارزان است . ارزان بودن پیکسل سبب شده است تا گاهی به عنوان پیکسل هواداری در لیست اقلام هواداری جای بگیرد . با نصب تصویر بازیگران و بازیکنان یا لوگو تیم ها روی سینه ، می توان تعلق خاطر به گروه یا فردی خاص را ابراز کرد .

هدایای تبلیغاتی پیکسل

هدایای تبلیغاتی پیکسل  : دستگاه تولید پیکسل سوزنی

پیکسل سوزنی از دو قطعه جدا از هم(پیکسل خام)تشکیل شده شما میتوانید این دوقطعه را به وسیله دستگاه تولید پیکسل به هم متصل کنید .

هدایای تبلیغاتی پیکسل  : پیکسل خام

برای تولید پیکسل سوزنی شما نیاز به پیکسل خام دارید،پیکسل خام دارای اندازه های مختلف و طرح های متفاوت است .

هدایای تبلیغاتی پیکسل  : پرینت پیکسل سوزنی

برای تولید پیکسل سوزنی نیاز به چاپ طرح مورد نظر خود دارید.

هدایای تبلیغاتی پیکسل  : روش تولید پیکسل سوزنی

برای تولید کافیست ورق های را گرد ببرید و با دستگاه پرس کنید.

هدایای تبلیغاتی پیکسل

 

مطالب مشابه را ببینید!