مجله تاپ‌ناز‌

مدل های ابروی محبوب که خانمها میپسندند

مدل ابرو

با زیباسازی ابروها می توانید تغییرات شفت انگیز در ظاهر خود ایجاد کنید. مدل ابروی خوب می تواند شما را بسیا جذاب کند و همچنین مدل ابروی بد می تواند ظاهر شما را بسیار زشت کند.

محبوب ترین مدل ابروهای خانمها

با دیدن این تصاویر علاوه بر آشنا شدن با انواع مدلهای ابرو می توانید مدل ابرویتان را نیز بر اساس ترکیب صورت وبرحسب نوع و طرح اصلی ابرو انتخاب کنید.

محبوب ترین مدل ابروها | از زمانی که مدل معروف کارا دلیون با ابروهای بسیار پرشت خود شناخته شد،روند استایل ابرو در دنیای مد با تغییر زیادی مواجه شد.

درست همانند مدل مو، شکل ابرو نیز می تواند روی زیبا نشان دادن صورت و یا برعکس نا زیبا شدن آن تاثیر زیادی بگذارد و به تازگی جراح مرکز جراحی پلاستیک و زیبایی صورت هارلی استریت واقع در لندن، دلخواه ترین مدل های ابرو را افشا کرده که شاید حتی باعث تعجب شما شود.

زیبا ترین مدل ابروها در بین خانم ها

بر طبق تحقیقات پزشک جراح جولیان د سیلوا ، ستاره هالیوودی آنجلینا جولی با ابروهایی با منحنی S شکل بیشترین هوادارا را در بین زنان دارد ، در حالی که ابروهای صاف دوشس کمبریج کیت میدلتون در بین غیر محبوب ترین ابروها شناخته شده است.

د سیلویا هشت نوع ابرو متداول را شناسایی کرده که از ابروهای ضخیم کارا دلیون 25 ساله ، کایرا نایتلی32 ساله تا ابروهای باریک بازیگر معروف شارلیز ترون 42 ساله متفاوت هستند.

محبوب ترین مدل ابروها

  1. ابروی منحنی S شکل – آنجلینا جولی
  2. ابروهای ملکه – کیت ماس و ریحانا
  3. ابروهای منحنی ملایم – گیزل باندچن
  4. ابروهای منحنی شیب دار- بیانسه و تیلور سوئیفت
  5. ابروهای ضخیم – کارا دلوین و کایرا نایتلی
  6. ابروهای گرد – جنیفر آنیستون و جولیا رابرتس
  7. ابروهای صاف – ناتالی پورتمن و دوشس کمبریج
  8. ابروهای نازک طبیعی – شارلیز ترون

مدل ابرو

آنجلینا جولی (چپ) و کیت ماس

ظاهرا بیشتر خانم ها به دنبال منحنی ابرویی شبیه بازیگر 42 ساله آنجلینا جولی هستند چرا که بیشتر ازمدل های دیگر زنانه به نظر می رسد.

دومین شکل ابرو مورد پسند خانم ها ، ابروهای مدل انگلیسی کیت ماس 43 ساله و خواننده معروف ریحانا29 ساله است که یک فاصله بسیار عمیق بین دو ابرو وجود دارد.

مدل ابرو

بیانسه و گیزل باندچن

سومین مدل ابرو محبوب ، ابروهای منحنی ملایم سوپرمدل گیزل باندچن 37 ساله است ، چرا که به عنوانمدل ابرویی با وقار در نظر گرفته می شود.

چهارمین مدل ابرو درخواستی ابروهای با منحنی شیب دار بیانسه 36 ساله ، تیلور سوئیفت 27 ساله و گوئیناستفانی 48 ساله است که به نوعی برجسته است و صورت را متمایز نشان می دهد.

پنجمین مدل ابرو دلخواه خانم ها ابروهای پرپشت و طبیعی سوپرمدل کارا دلیون و بازیگر انگلیسی کایرانایتلی است.

مدل ابرو

جنیفر آنیستون و کارا دلیون

ابروهای خانم ها به صورت طبیعی به مرور زمان و با بالارفتن سن کمرنگ تر می شود، در نتیجه این مدلابرو به خانم ها در داشتن چهره ای جوانتر کمک می کند.

آخرین مدل ابرو محبوب ابروهای نازک طبیعی شارلیز ترون است که مدل آن به سبک ابروهای دهه 1990 بازمی گردد که در طی آن ابروها بیش از حد برداشته می شد و معروف است که این مدل راپاملا اندرسون 50 ساله مد کرده است.

مدل ابرو

شارلیز ترون و کیت میدلتون

یکی دیگر از مدل ابروهایی که از محبوبیت چندانی برخوردار نیست ابروهای صاف کیت میدلتون 35ساله و بازیگر برنده اسکار ناتالی پورتمن 36 ساله است.

همچنین ابروهای گرد ستاره هایی مانند جولیا رابرتس 50 ساله و جنیفر انیستون 48 ساله نیز از محبوبیتچندانی برخوردار نیست.

تحقیقات صورت گرفته توسط دکتر د سلویا بر اساس درخواست 1000 بیمار خانم از سراسر بریتانیاجمع آوری شده که به این مرکز مراجعه کرده بودند.

همچنین ببینید :

مطالب مشابه را ببینید!