مجله تاپ‌ناز‌

اصول پوشیدن لباس سفید رنگ و قوانین مربوط به آن

اصول پوشیدن لباس سفید رنگ و قوانین مربوط به آن

اگر به لباس های سفید رنگ علاقه دارید بید یک سری نکات و قوانین مربوطه را در نظر بگیرید تا از پوشیدن و ست کردن لباس سفید لذت ببرید و پشیمان نشوید.

برای به تن کردن لباس سفید این نکات را به یاد داشته باشید

ست کردن لباس به رنگ سفید قوانین خاصی دارد که خیلی از خانم ها از آن بی خبر هستند، با رعایت کردن این قوانین برای پوشیدن لباس سفید رنگ می توانید خوش استایل تر شوید. اگر می خواهید برای موقعیت های مختلف لباس سفید را ست کنید باید این نکات مهم را بدانید.

برای مراسم عروسی دیگران لباس سفید به تن نکنید

در مراسم عروسی بهتر است از مدل لباس مجلسی سفید رنگ استفاده نکنید زیرا خیلی زیباتر است که فقط لباس عروس خانم سفید رنگ باشد و در مراسم عروسی خودش تک باشد، اگر می خواهید لباس مجلسی سفید بپوشید بهتر است سر تا سفید نباشید و در لباس هایتان از رنگ های دیگری هم استفاده کنید.

 

اصول پوشیدن لباس سفید رنگ و قوانین مربوط به آن

نکاتی برای پوشین لباس مجلسی سفید رنگ

کفش مناسب انتخاب کنید

به پا کردن کفش مشکی با پیراهن بلند سفید اصلا جالب نیست، با پیراهن سفید بهت است کفشی به رنگ روشن به پا کنید. رنگ های کرمی، قهوه ای، زرد و قرمز رنگ هایی هستند که می توانید برای کفش خود انتخاب کنید و با لباس سفید ست کنید.

در فضای شهر لباس سفید نپوشید

در فضای شلوغ شهر اگر لباس سفید به تن کنید حتما کثیف و پر از لکه می شود، هنگامرفت و آمد با ماشین، مترو و اتوبوس لباس شما لک می شود. در روزهای ابرانی انتخاب لباس سفید اصلا جالب نیست زیرا پر از گل و لکه می شود و لباس شما ظاهری زشت پیدا می کند.

 

اصول پوشیدن لباس سفید رنگ و قوانین مربوط به آن

قوانین ست کردن لباس سفید

لباس سفید درچه فصلی؟

در فصل تابستان لباس سفید بسیار مناسب است، بیشتر طراحان پیشنهاد می کنند لباس های تابستانی به رنگ روشن و مخصوصا سفید را انتخاب کنید.

مطالب مشابه را ببینید!