مجله تاپ‌ناز‌

مدل های پرده پانچ برای منازل زیبا و شیک ایرانی

مدل پرده در زیبایی منزل بسیار تاثیر دارد و به همین دلیل افراد در انتخاب پرده بسیار سخت گیر هستند. انوع مدل پرده پانچ جزو محبوب ترین مدل پرده ها هستند که برای ایرانیان محبوب هستند.

پرده پانچ به دلیل ایستایی که دارد خیلی خوش فرم است و در منازل مورد استفاده قرار میگیرد. البته می توانید در محیط های دیگر هم این نوع پرده را استفاده کنید. درمکان های عمومی مانند هتل و تالار هم می توان از این نوع مدل پرده های پانچ استفاده کرد که دارای طرح های مختلفی هستند.

مدل های پرده پانچ شیک و زیبا ویژه منازل ایرانی

دلیل استفاده از مدل پرده پانچ، بافت سبک و قابل حمل آن است. این پرده خیلی راحت نصب می شود. به همین دلیل گزینه مناسیبی برای منزل است. طرز ایستایی پرده پانچ محیط منزل شما را بسیار مدرن و شیک می کند. پرده ها پانچ شامل انوع پرده فانتزی، حریر، ساده، کتان و … می باشد که می توان آنها را متناسب با فضا و دکوراسیون داخلی استفاده کرد.

حلقه های پانچ امکان جابه جایی پرده را در چوپ برپده فراهم می کنند. در هنگام نصب کردن پرده به شکل خوبی قرار می گیرند و استایل خود را به شکلی عالی حفظ می کنند. منزلی با این نوع پرده اصلا ناموزون و نامنظم به نظر نخواهد رسید.

امروزه از مدل پرده های پانچ در خیلی از مکان های عمومی مانند هتل ها، خوابگاه ها و بیمارستان ها استفاده می کنند. اگر شما هم مایل هستید که پرده ای ساده و شیک و زیبا داشته باشید، بهتر است از طرح پانچ بهره ببرید. در ادامه عکس های جدیدترین مدل پرده های پانچ با طرح های جدید و متنوع را ملاحظه می کنید.

مدل پرده پانچمدل پرده های ساده پانچ

مدل پرده پانچپرده های پانچ

مدل پرده پانچپرده ایستاده پانچ

مدل پرده پانچپرده پانچ تک رنگ

مدل پرده پانچپرده اتاق پذیرایی

مدل پرده پانچمدل پرده های پانچ برای اتاق پذیرایی

مدل پرده پانچمدل پرده های پانچ شیک

مدل پرده پانچجدیدترین مدل پرده پانچ

مدل پرده پانچعکس پرده پذیرایی پانچ

مدل پرده پانچپرده چاپی پانچ

مدل پرده پانچدکوراسیون با پرده های پانچ

مدل پرده پانچمدل پرده پانچ

مدل پرده پانچپرده دو رنگ پانچ

پرده پانچ را می توان از پارچه های مختلف تهیه کرد که تنوع بالایی هم دارند و می تاونید با توجه به دکوراسیون منزل خود زیباترین مدل پرده پانچ را انتخاب کنید .مدل پرده پانچپرده سه رنگ جدید پانچ

مدل پرده پانچمدل پرده اتاق پذیرایی ساده Punch

مدل پرده پانچمدل پرده شیک برای ورودی منزل پانچ

مدل پرده پانچپرده های پانچ جدید و شیک

مدل پرده پانچمدل پرده مخمل پانچ با شکل خاص

مدل پرده پانچمدل پرده اتاق پذیرایی پانچ

» همچنین ببینید :

دکوراسیون پرده شیک مدل پرده های زیبا

عکس های زیباترین مدل پرده آشپزخانه

شیک ترین مدل پرده سلطنتی حریر و گیپور 2018 و 97

مطالب مشابه را ببینید!