بیوگرافی رامین رضاییان ؛ عکس های فوتبالیست ایرانی در کنار همسر و مادرش

رامین رضاییان

بیوگرافی کامل رامین رضاییان فوتبالیست ایرانی را در این مطلب قرار داده ایم.

بیوگرافی فوتبالیست تیم ملی ایران رامین رضاییان

رامین رضاییان فوتبالیست ایرانی زاده 27 اسفند سال 1368 در شهر ساری است و اکنون در باشگاه فوتبال اوستنده توپ می زند. او در تیم های صبای قم، راه آهن و پرسپولیس نیز عضویت داشته است.

او اکنون در تیم فوتبال اوستنده عضویت دارد.

بی بی سی اسپرت در تاریخ 16 مهر سال 1396 رامین رضاییان به عنوان یکی از مهره های کلیدی تیم ملی فوتبال ایران معرفی کرد که دلیل آن بازی هجومی و سانترهای تاثیرگذار وی است.

رامین رضاییان

دوران حرفه ای رامین

باشگاه صبای قم

او در این باشگاه 98 بازی رسمی انجام داد و توانست 7 گل به ثمر برساند و در این باشگاه فوتبال حرفه ای را آغاز کرد.

رامین رضاییان

باشگاه راه‌آهن

او برای راه اهن 54 بازی رسمی انجام داد و 11 گل نیز زده است. بعد از نمایش موفق وی در راه اهن در فصل 2014 و 20155 او توسط کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد. او در همان سال به عنوان گلزن ترین مدافع لیگ ایران در دوره چهاردهم شناخته شد.

بخوانید: مهدی طارمی | عکس های مهدی طارمی و همسرش و بیوگرافی و زندگی شخصی اش

رامین رضاییان

باشگاه پرسپولیس

رامین رضاییان در فصل 1394 و 95 لیگ برتر فوتبال ایران با قرارداد 2 ساله به پرسپولیس رفت. او اولین گل خود را در پیروزیی 2 بر صفر مقابل سیاه جامگان زد. در 26 دسامبر سال 2015 او یک ضربه آزاد 30 یاردی در برابر پدیده خراسان در وقت اضافه گل زد تا گل دوم را هم بهثمر برساند و بازی 2 بر 2 مساوی شود.

او در بازی پرسپولیس و سپاهان پنالتی را پاس داد و مهدی طارمی آن را به گل تبدیل کرد؛ این پنالتی شبیه ضربه لبیونل مسی و لوییس سوارز در فوریه سال گذشته در مقابل سلتاویگو بود. سایت اس اسپانیا در مورد این گل نوشت : بازیکنان ایرانی مانند پنالتی مسی ضربه زدند و شاید بهتر هم عمل کردند و این گل را به اشتراک گذاشت.

او گل سوم پرپولیس را هم در بازی دربی 82 به ثمر رساند.

او در تیر سال 95 با اینکه برای فصل بعد پرپولیس هم قرارداد داشت ولی با توجه به بندی که در قراردادش بود این قراداد را به صورت یکطرفه فسخ کرد و با باشگاه فوتبال چای کار ریزه اسپور ترکیه رفت. رضاییان به همراه اردوی این تیم به اتریش رفت که بعد از مشکلاتی که با این تیم داشت قراردادش را فسخ کرد و به تیم قبلی برگشت. او به دلیل درگیری لفظی که با علی علیپور در پرسپولیس داشت از این تیم اخراج شد.

رامین رضاییان

باشگاه اوستنده

او در تاریخ 9 ژوئیه 2017 قراردادی دو ساله و یک دوره آزمایشی موفق در باشگاه اوستنده بلژیک توپ زد. او در فصل 2017 و 2018 لیگ ژوبیتر بلژیک برای تیم اوستنده به میدان رفت و نخستین دیدار خود را در روز 8 مرداد انجام داد. همچنین تا به اینجای کار یکی از مهم‌ترین بازی‌های رامین رضاییان برای اوستنده در برابر المپیک مارسی بود؛ و اولین گل خود را تا به اینجای کار در برابر لوکرن به ثمر رساند.

رامین رضاییان

فوتبالیست مورد علاقه وی

او به دیویدبکام و کریستیانو رونالدو علاقه دارد و دلش می خواست که با آنان یک عکس سلفی بگیرد. از بین بازیکانن ایرانی نیز به علی کریمی علاقه دارد.

رامین رضاییان

ازدواج رامین رضاییان

او در حال حاضر مجرد است و قصد دارد بعد از اینکه فوتبال را به پایان رساند و به عنوان بازیکن به این حرفه ادامه نداد ازدواج کند.

رامین رضاییان رامین رضاییان رامین رضاییان رامین رضاییان رامین رضاییان رامین رضاییان

مطالب مشابه را ببینید!