رعنا حربی بازیگر زن لبنانی : ایرانی ها جنبه هستند!

دیروز بازیگر زن لبنانی به نام رعنا حربی در توئیتی اعلام کرد که دلش می خواهد با فردی که پرچم عربستان را پایین کشیده ازدواج کند که فقط یک شوخی بیش نبود.طبق معمول ایرانی ها جوگیر شدند و به صفحه شخصی او حمله ور شدند!  

 

جنجال بازیگر زن لبنانی رعنا حربی : شوخی کردم ، ایرانی ها جنبه ندارند!

بازیگر زن لبنانی که در حمایت از حرکت جوان مشهدی در پایین کشیدن پرچم عربستان در فضای مجازی پیامی منتشر کرده بود با اقدام تعجب آور هموطنانمان در فضای مجازی مواجه شده است.

رعنا حربی بازیگر زن لبنانی : ایرانی ها جنبه هستند!

 

باز هم شتاب زدگی و به قول معروف “ جوگیری ” هموطنانمان در فضای مجازی خبرساز شده و می رود تا حماسه ای دیگر توسط ایرانیان در فضای مجازی رقم بخورد. پس از ماجرای مجری برزیلی ، والیبالیست ایتالیایی ،لیونل مسی و داور استرالیایی، حالا نوبت به رعنا هربی ، خوانندۀ زن لبنانی رسیده که ساعاتی پیش در واکنش به پایین کشیده شدن پرچم کنسولگری عربستان در مشهد در پیامی در توییتر به شوخی گفته بود که با مردی که اینکار را کرده ازدواج می کند.

رعنا حربی بازیگر زن لبنانی : ایرانی ها جنبه هستند!
“مرد ایرانی که در مشهد پرچم کنسولگری عربستان را پایین کشیدی، پیدایت می کنم و با تو ازدواج می کنم!”

این شوخی ساده به سرعت توسط سایتهای خبری ایرانی منعکس شد و خیلی زود به یکی از پربیننده ترین خبرهای این سایت ها تبدیل شد. در پی این اتفاق، هموطنان آستین بالا زدند و با هجوم به صفحه های این خواننده در فضای مجازی ، سعی دارند دست او را در دست مرد پایین کشندۀ پرچم عربستان بگذارند. تا جایی کهرعنا هربی ساعاتی پیش مجبور به نشان دادن واکنش شد.

رعنا حربی بازیگر زن لبنانی : ایرانی ها جنبه هستند!
“خدای من نوتیفیکشن هام ترکیده… به فارسی از من نقل قول توییت نکنید.
بهم مسیج ندید. دنبال اون یارو نگردید. شوخی کردم. شوخی . ”

 

همچنان با اصرار هموطنان به این امر خیر سیل پیامهای ایرانیان به رعنا هربی ادامه دارد و وی دقایقی پیش دوباره به این موضوع واکنش نشان داد.

رعنا حربی بازیگر زن لبنانی : ایرانی ها جنبه هستند!

“خدای من اوضاع از کنترل خارج شده. توییتم از فیسبوک و سایتای خبری ایرانی و اینستاگرام سر درآورده.

صندوق پیامهام داره منفجر میشه. شوخی کردم! ایرانیا جنبه ندارن!”

رعنا حربی بازیگر زن لبنانی: ایرانی ها جنبه ندارند!

مطالب مشابه را ببینید!