رئال مادرید مغلوب بایرن مونیخ شد

رئال مادرید مغلوب بایرن مونیخ شد
تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از سد رئال مادرید گذشت.
بایرن مونیخ

در آغاز مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سه‌شنبه شب در ورزشگاه آلیانس آره‌نای شهر مونیخ، بایرن با نتیجه 2 بر یک رئال مادرید را شکست داد.
رئال بازی را با مالکیت توپ آغاز کرد. در دقیقه 7 بود که باستین شواین‌اشتایگر در زمین خودی توپ را از دست داد و آنخل دی‌ماریا توپ را به کریم بنزما سپرد اما ضربه او را مانوئل نویر دفع کرد.
تاکتیک حفظ توپ مادریدی‌ها روی تماشاگران اثر گذاشت. آنها همچنین در دقیقه 15 اعتقاد داشتند سرخیو راموس روی فرانک ریبری خطای پنالتی انجام داده اما نظر هوارد وب چیز دیگری بود.
اما تنها دو دقیقه بعد بود که باواریایی‌ها به گل رسیدند. کرنر تونی کروس را سرخیو راموس خوب دفع نکرد و توپ مقابل پای ریبری افتاد و او با شوتی محکم دروازه ایکر کاسیاس را از داخل محوطه جریمه گشود.
بهترین فرصت رئال برای تساوی زمانی فرارسید که بنزما از داوید آلابا گذشت اما ضربه او آرام بود و نویر به آسانی آن را مهار کرد.
گومز هم روی یک ضدحمله صاحب توپ شد ولی ضربه او را کاسیاس با شیرجه و با دو دست دفع کرد.
رئال در نیمه دوم به حفظ توپ ادامه داد و در دقیقه 53 به گل تساوی رسید. کریس رونالدو از تله آفساید گریخت ولی ضربه او را نویر برگشت داد. سپس ضربه بنزما به رونالدو رسید و او آن را به عقب برای مسعود اوزیل پاس داد و این هافبک آلمانی هم گل تساوی را به آسانی زد.
بایرنی‌ها به پیش تاختند و در دقیقه 71 بود که ضربه ایستگاهی عالی کروس با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت. کمی بعد روی اشتباه راموس گومز توپ را گرفت ولی ضربه او از فاصله‌ای نزدیک هم از بالای دروازه گذشت.
رئال به کسب تساوی راضی بود و بایرن به حملات خود ادامه می‌داد.
ماریو گومز سرانجام پس از آن که دو ضربه سر خوب را از دست داد در دقیقه 90 به گل رسید. فیلیپ لام از سمت راست گریخت، فابیو کوئنترائو را به شکلی فوق‌العاده پشت سر گذاشت و با خونسردی سانتری عالی انجام داد که گومز از فاصله‌ای نزدیک به دروازه آن را به گل تبدیل کرد.
در انتهیا دیدار کار به جنجال کشیده شد. مارسلو با تکلی خشن از پشت توماس مولر را سرنگون کرد و خوش‌اقبال بود که وب به او تنها کارت زرد نشان داد. در این صحنه 15 نفر از بازیکنان دو تیم جمع شده بودند!
اکنون بایرن با برتری خفیفی که به دست آورده پا به سانتیاگو برنابئو می‌گذارد. این بازی هفته آینده برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه را ببینید!