مجله تاپ‌ناز‌

رفع چین و چروک در 7 روز با ماسک سیر و عسل شگفت انگیز

یکی از روش های خوب و بدون عوارض برای رفع کردن چین و چروک و محو خطوط عمیق پوست می توانید از ماسک سیر و عسل استفاده کنید که زیبایی پوست شما را دو چندان می کند.

رفع سریع چین و چروک صورت در یک هفته با ماسک شگفت انگیز

خانم ها هزینه های زیادی برای صرف درمان و لوازم آرایشی می کنند که این درمان ها هم اثر طولانی مدت ندارند. اما می توانید در منزل خود ماسک ضد چروک عالی درست کنید و فقط به سیر و عسل نیاز دارد تا بتوانید در مدت زمانی کم چین و چروک ها را رفع کنید.

عسل و سیر هر کدام به صورت جداگانه برای سلامت بدن مفید هستند و دارای آنتی اکسیدان های قوی هستند. از این مواد می توانید برای از بین بردن چین و چروک استفاده کنید و در این مطلب طرز تهیه ماسک سیر و عسل برای از بین بردن چین و چروک را به شما می گوییم.

رفع چین و چروک با ماسک سیر و عسل

چگونه این ماسک ضد چروک را بسازیم ؟

برای ساخت ماسک به این مواد نیاز داریم :

بوته متوسط سیر / 1 قاشق غذاخوری عسل خام / 1 قاشق غذاخوری خاک رس (در عطاری به فروش می رسد)

برای درست کردن این ماسک به مواد زیر نیاز داریم :

رفع چین و چروک با ماسک سیر و عسل

روش آماده کردن ماسک سیر عسل برای از بین بردن چروک

  • پوست سیر با بکنید و در هاونگ بکوبید تا خمیر شود و سپس عسل و خاک رس را اضافه کنید و خوب ترکیب کنید ، ماسک صورت آماده شده است.
  • قبل از مالیدن این ماسک به صورت باید صورت را با صابون معتدل و آب ولرم بشویید سپس مواد را بر روی صورت بمالید برای جلوگیری از ورود ماسک به چشم، چشم را ببندید و بگذارید 30 دقیقه بماند تا خوب خشک شود و سپس با آب ولرم بشویید.

بخوانید: فقط در 3 روز چین و چروک صورت را از بین ببرید

رفع چین و چروک با ماسک سیر و عسل

روش ساخت ماسک برای رفع سریع چین و چروک

  • سپس کرم مرطوب کننده بزنید تا پوست نرم و مرطوب شود و بعد از 7 روز نتیجه شگفت انگیز این ماسک را می بینید و اگر خوب اثر کرد می توانید به صورت مرتب از این ماسک استفاده کنید.
رفع چین و چروک با ماسک سیر و عسل

همچنین بخوانید : 5 نوع چروک صورت و دلیل پیدایش و از بین بردن این چین و چروک ها

مطالب مشابه را ببینید!