مجله تاپ‌ناز‌

جایگزین شدن کفش های تخت به جای کفش پاشنه بلند

کفش تخت جایگزین کفش پاشنه بلند

شاید برای بعضی از خانم ها به پا کردن کفش پاشنه بلند سخت باشد و راحت نباشند، اما باید با خبر ورود دوباره کفش های پاشنه بلند به دنیای مد و فشن رو به رو شوید. بهتر است بگوییم امپراطوری کفش های بدون پاشنه و کتانی ها به پایان رسیده است.

 

طراحان مد و لباس گزینه های پاشنه بلند زیادی را در اختیارمان قرار داده اند، گزینه هایی که به راحتی می توانیم کفش های بدون پاشنه را نادیده بگیریم. اصلاً بهتر است ورود کفش های پاشنه بلند به کمد لباس هایتان را تبریک بگویید. بیایید صادق باشیم، هر لباسی با کفش پاشنه بلند زیباتر به نظر می رسد. اما اگر شما هم با فکر کردن به کفش های پاشنه بلند به یاد پاهای بیچاره تان می افتید که چقدر اذیت خواهند شد، باید بگوییم که دنیای فشن به این موضوع بسیار زودتر از شما اندیشیده است.

 

روش های زیادی وجود دارد که بتوانید کفش بدون پاشنه را در استایلی شیک به کار ببرید و آن ها را جایگزین مناسبی برای کفش های پاشنه بلند کنید. در این مطلب به بررسی مدل های برتر کفش های پاشنه بلند می پردازیم و جایگزین بدون پاشنه هر مدل را معرفی می کنیم. این جایگزین کفش پاشنه بلند را می توانید بدون آن که تغییری در استایل شما به وجود بیاورد، به راحتی استفاده کنید.

 

جایگزین صندل پاشنه بلند گلدوزی شده

صندل های پاشنه بلند گلدوزی شده یک انتخاب کاملاً تابستانه و شیک هستند، شما می توانید این نوع از صندل ها را با یک صندل بدون پاشنه چرم که گلدوزی کمی دارد جایگزین کنید.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

صندل های پاشنه بلند گلدوزی شده یک انتخاب کاملاً تابستانه و شیک هستند

 

جایگزین کفش پاشنه میخی کار شده

یک جفت کفش پاشنه میخی نوک تیز که روی آن کار شده باشد، می تواند تکمیل کننده استایل مهمانی شما باشد. اما اگر با این کفش ها احساس راحتی ندارید، می توانید آن را با یک جفت صندل کار شده جایگزین نمایید، اگر روی این صندل با مروارید کار شده باشد، می تواند یک گزینه انتخابی زیبا برای یک پوشش خاص زنانه باشد.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

کفش پاشنه میخی نوک تیز که روی آن کار شده باشد، تکمیل کننده استایل مهمانی شما می باشد

 

جایگزین کفش لژدار جیر یا چرم مشکی

کفش پاشنه بلند جیر یا چرم مشکی، یک استایل کاملاً رسمی و شیک برای شما به وجود خواهد آورد، این کفش را می توانید با انواع لباس های مجلسی زنانه استفاده کنید. استفاده از کفش های پاشنه مبلی (لژدار) نسبت به کفش های پاشنه بلند دیگر، راحت تر است، اما اگر دوست دارید یک کفش بدون پاشنه را جایگزین آن ها کنید؛ می توانید از یک کفش عروسکی مشکی و ترجیحاً ورنی یا جیر مشکی استفاده کنید. کفش عروسکی مشکی را می توانید علاوه بر مهمانی، برای محل کار یا در مواقعی که می خواهید استایل نیمه رسمی داشته باشید نیز مورد استفاده قرار دهید.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

کفش پاشنه بلند جیر یا چرم مشکی، را می توانید با انواع لباس های مجلسی زنانه استفاده کنید

 

جایگزین کفش پاشنه بلند متالیک

رنگ های متالیک یکی از ترندهای دنیای مد امسال است. در صورتی که بخواهید این سبک از کفش های پاشنه بلند را با کفش بدون پاشنه جایگزین کنید، پیشنهاد ما کتانی های متالیک است. می توانید آن ها را با هر نوع پوششی هماهنگ کنید و از استایل فوق العاده خود لذت ببرید.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

کتانی های متالیک را جایگزین کفش های پاشنه بلند با رنگ های متالیک کنید

 

جایگزین کفش پاشنه بلند خز دار

خزهای بلند در کنار پاشنه های بلند استایلی متفاوت به وجود می آورد. این سبک از کفش ها شاید مورد پسند بسیاری از خانم ها نباشد، اما اگر بتوانید آن ها را به درستی در استایل خود استفاده کنید، نتیجه ای خارق العاده خواهد داشت. جایگزین این کفش ها، صندل های بدون پاشنه ای است که خزهای بلند دارند. این نوع صندل های بدون پاشنه با خزهای بلند، دقیقاً عملکردی مشابه کفش های پاشنه دار با خز بلند در استایل شما خواهند داشت.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

جایگزین کفش پاشنه بلند خز دار صندل های بدون پاشنه ای است که خزهای بلند دارند

 

جایگزین کفش پاشنه بلند جیر ساده

فرم ساده کفش پاشنه بلند وقتی با جنس جیر همراه شود، بیشتر برای مناسبت های نیمه رسمی و خودمانی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید این کفش پاشنه ۷ سانتی متری را با صندل های ساده و معمولی جایگزین کنید.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

کفش پاشنه ۷ سانتی جیر ساده را با صندل های ساده و معمولی جایگزین کنید

 

جایگزین صندل بندی پاشنه بلند پلنگی

صندل های بندی یکی از جذاب ترین کفش های پاشنه بلند هستند که زیبایی و زنانگی را توامان دارند. این کفش ها می توانند در کنار لباس های مجلسی که پارچه های نازک و ظریف دارند، استایلی کاملاً زنانه و زیبا به وجود آورند. یک صندل بندی پلنگی، گزینه ای ایده آل برای استایل رسمی و شیک خواهد بود؛ خصوصاً اگر با لباس های مجلسی مشکی و ساده پوشیده شود. جایگزین مناسب برای این نوع صندل ها، کفش های بدون پاشنه با طرح پوست پلنگ خواهد بود. زیبایی این کفش بدون پاشنه، چیزی کمتر از صندل بندی پاشنه بلند پلنگی نخواهد داشت.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

جایگزین مناسب برای این نوع صندل ها، کفش های بدون پاشنه با طرح پوست پلنگ خواهد بود

 

جایگزین صندل پاشنه دار با رویه بلند

صندل های پاشنه دار با رویه بلند انتخاب بسیاری از خانم ها است، چرا که این نوع از صندل ها هم زیبایی کفش های پاشنه دار را دارند و هم احساس راحتی زیادی برای شما خواهند داشت. اما اگر می خواهید جایگزین مناسبی برای این کفش ها بیابید، پیشنهاد ما صندل های بدون پاشنه با رویه بلند است.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

جایگزین صندل پاشنه دار با رویه بلند صندل های بدون پاشنه با رویه بلند است

 

جایگزین کفش پاشنه بلند پشت باز

کفش های پاشنه بلند پشت باز را می توانید با بسیاری از استایل ها و لباس های مجلسی زنانه مورد استفاده قرار دهید. کفش های بدون پاشنه ساده جایگزین مناسبی برای آن ها هستند.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

کفش های بدون پاشنه ساده جایگزین مناسبی برای کفش پاشنه بلند پشت باز هستند

 

جایگزین کفش پاشنه بلند سفید

کفش پاشنه بلند استفاده از کفش های پاشنه بلند سفید با لباس های مجلسی به رنگ روشن، یک روش فوق العاده برای داشتن استایلی شیک و زنانه است. لباس های مجلسی روشن یا با رنگ های خنثی را می توانید به راحتی با کفش های سفید هماهنگ کنید. همچنین می تواند یک گزینه مناسب برای ست کردن با پیراهن مجلسی مشکی باشد. کفش بدون پاشنه سفید دقیقاً کاربردی مشابه کفش پاشنه دار سفید دارد و می تواند بهترین جایگزین برای آن باشد.

 

کفش پاشنه بلند کفش تخت

کفش بدون پاشنه سفید کاربردی مشابه کفش پاشنه دار سفید دارد و بهترین جایگزین می باشد

 

با وجود اینکه کفش های پاشنه بلند طرفداران زیادی دارند، اما شاید شما هم از جمله کسانی باشید که از پوشیدن این کفش ها اذیت می شوید و همیشه یک کفش بدون پاشنه را ترجیح می دهید. اما یک کفش بدون پاشنه شیک و مناسب هم می تواند جایگزین فوق العاده ای برای کفش پاشنه بلند شما باشد. نظر شما درباره جایگزین کفش پاشنه بلند و استایل و راحتی کفش های تخت چیست؟

مطالب مشابه را ببینید!