واکنش دایی به رویانیان:در حد من نیستی/تو رفتنی هستی

تو رفتنی هستی، امثال دایی و کریمی‌ها می‌مانند

واکنش دایی به رویانیان: پرسپولیس مال مردم است/ با یک امضا می‌روی‌‌

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن با اشاره به اظهارات محمد رویانیان گفت: تو با یک امضا به پرسپولیس آمده‌ای و با یک امضا هم می‌روی.

 دایی

 

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی پس از شکست 2 بر صفر راه‌آهن برابر پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: فکر می کنم شروع خیلی بدی داشتیم و بر اثر اشتباهات روی 2 ضربه ایستگاهی گل خوردیم. در همان نیمه اول اگر یکی از توپ‌هایمان گل می‌شد، شرایط فرق می‌کرد. پرسپولیس تیزهوش بود و روی ضربات ایستگاهی نتیجه را برد، ولی در طول بازی روند تاکتیکی به نفع ما بود ولی سه امتیاز را آنها گرفتند.

وی در مورد اینکه هافبک‌های تیمش به سمت جلو حرکت نمی‌کردند، گفت: این نظر شماست. آشوبی را در زمین نگه داشتم و رزاقی‌‌راد را اضافه کردم. این نظر شماست و ما در مسابقه‌ای که به هیچ عنوان پرسپولیس فشار زیادی به ما وارد نکرد و یک بازی معمولی انجام شد باختیم. وقتی در دقیقه یک گل خوردیم حساب و کتاب ما بهم خورد و اگر مجتبی شیری توپ را گل می‌کرد شاید می‌توانستیم همه چیز را جبران کنیم. حتی جهانگیر عسگری و رجب‌زاده را اضافه کردم اما در مجموع خوب بازی نکردیم.

دایی در مورد اینکه به ژوزه باختید، گفت: پرسپولیس ارسال از جناحین انجام داد و حتی گفته بودم که پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی خوب کار می‌کند اما گل دقیقه اول روند بازی را تغییر داد. ما خودمان را آماده می‌کنیم تا در بازی آینده خوب ظاهر شویم.

سرمربی راه آهن در پاسخ به این سوال که اسطوره‌های پرسپولیس در این چند سال همیشه مورد هجمه قرار گرفته‌اند؛ نظر شما در این مورد چیست، گفت: اول از همه بگویم نمی‌خواستم جواب این آقا را بدهم ولی فقط برای روشن شدن اذهان پرسپولیسی‌ها حرف می‌زنم. همه علی دایی را می‌شناسند. این آقایانی که یکباره پیدا شده‌اند و دایه مهربانتر از مادر شده‌اند آیا به غیر راهنمایی و رانندگی در جایی دیگر آنها را دیده‌اید؟ اگر به دنبال حقم هستم کسی باید ناراحت شود؟ هرچه دارم از خداست. من توانایی داشتم در سال 93 بهترین گلزن مقدماتی جام جهانی شدم.

وی افزود: اگر پرسپولیس 20 تومان به من داده، 10 برابرش را از طریق ترانسفر به این تیم برگرداندم. یاخدا و یازهرا گفتنم را رقص و پایکوبی می‌دانی اما بدان مسلمانی اعتقاد به ریشه است. تو هستی که توسط بنده خدا یک روز است به این فوتبال آمده‌ای و یک روز هم که آن بنده‌خدا برود می‌روی. شما آمده‌ای کهکشان به راه انداخته‌ای تا برای خودت تبلیغ کنی، این آدم‌ها از کجا‌ها آمدند، دایی از کجا آمده است. من از آن بالایی می‌‌ترسم. در مسلمانی نباید به مردم دروغ بگویند. شما نگاه کنید به امثال دایی بدهکار است اما می‌خواهد خودش را نشان بدهد و برای همین، قهرمان وزنه‌برداری و پرتاب دیسک را به پرسپولیس می‌آورد. بدبختی ورزش ما همین است. آن بنده خدا برود تو هم رفتنی هستی اما امثال علی دایی و  علی کریمی‌ها در این کشور می‌مانند.

وی ادامه داد: باید یک خرده معرفت داشته باشید و مرد باشید. ادعا می‌کنید فوتبال ما ناپاک است و می‌خواهیم جلوی خیلی چیزها بایستیم. نمی‌توانید علی کریمی و علی دایی را خراب کنید. گنده‌تر از تو هم نمی‌تواند دایی را خراب کند. هیچ احدی نمی‌تواند مرا خراب کند؛ تا زمانی که آن بالایی نخواهد.

دایی تصریح کرد: مگر می‌توانی با دو مشاوره غلط دایی را مقابل مردم قرار بدهی، خدا به من کمک کرد و عزت داد و همه چیز به دست آوردم.پرسپولیس و تیم ملی وسیله بود. همه می‌دانند من چطور کسب درآمد می‌کنم. از شما می‌پرسم که مدیر دولتی هستی تویی که می‌گویی از وزارت ورزش هم پول نمی‌گیری این پول‌ها را از کجا آوردی؟ نکند مولتی میلیاردر بودی و من خبر نداشتم. من هرچه دارم از آن بالایی است.

نوشته های مشابه

سرمربی راه آهن افزود: خنده‌ام می‌گیرد امروز خبرنگاری از من پرسید شما با بازیکنان پرسپولیس ارتباط داری. من تمام بازیکنان پرسپولیس و تمام کسانی که شاگردم بودند و یا با آنها همبازی بوده‌ام ارتباط دارم. آنها به من تلفن می‌کنند و مثل برادر کمکشان می‌کنم. خجالت نمی‌کشی این حرف‌ها را مطرح می‌کنی؟ تو هم رفتنی هستی. امثال دایی در دل مردم می‌مانند. بازهم می‌گویم هر کاری بکنی مقابل من کاری نمی‌توانی انجام بدهی و خوب است که آدم کمی معرفت داشته باشد.

دایی تصریح کرد: میکروفن را جلویت می‌گذارند و هرچه می‌خواهی می‌گویی، قبل از بازی نامه و بیانیه دادند و به فدراسیون و همه جا هم ابلاغ کردند. بعد می‌گوید برای مبارزه با ناپاکی فوتبال آمده‌ام. وای به حال پرسپولیسی که تو دم از مدیریتش بزنی، وای به حال پرسپولیسی که تو بخواهی علی کریمی و علی دایی را خراب کنی. تا حالا که مجیزمان را می‌گفتی حالا ما آدم بدی شدیم؟ تا بالایی نخواهد نمی‌توانی خرابم کنی. تو با یک امضا آمد‌ه‌ای و با یک امضا هم می‌روی

وی که از حرف‌های رویانیان به شدت عصبانی بود، ادامه داد: تو رفتنی هستی، برخی خودشان را چسباندند و میلیاردها تومان بردند. یک روز به پرسپولیس آمدی و هیچکس هم تو را در ورزشگاه‌ها ندیده و بعد ادعا می‌کنی که پرسپولیسی هستی.

دایی تصریح کرد: او در حد من نیست که بخواهد راجع دایی حرف بزند. اینکه من حق زن و بچه‌ام را می‌خواهم بد است؟ از این به بعد هم هر حرفی بزند من واضح‌تر و شفاف‌تر مسایل را بیان می‌کنم و از هیچکس نمی‌ترسم. آدم‌هایی که بعد از من آمدند پولشان را گرفتند و تسویه حساب کردند. تو یک روزه مدیرعامل پرسپولیس شدی ولی یادت باشد پرسپولیس مال مردم است./فارس

نوشته های مشابه