بیوگرافی سحر خزائیلی؛ عکس های سحر خزائیلی و همسرش بازیگر سریال

سحر خزائیلی

سحر خزائیلی بازیگر سریال روزهای بی قراری 2 است و هنرپیشه تازه کاری است که سابقه چندین ساله حضور در تلویزیون را دارد. او قبلا در سریال آنام هم ایفای نقش کرده بود. در این مطلب بیوگرافی کامل و عکس های سحر خزائیلی را می خوانید.

بیوگرافی سحر خزائیلی

سحر خزائیلی متولد سال 1363 است. او در صفحه اینستاگرامش این چنین خودش را معرفی کرده است : مجری،بازیگر، سفیر هپاتیت، صلح، پیگشیری از اعتیاد،جامعه شناس، شاعر و مدرس و مترجم زبان انگلیسی

او تحصلاتش را در رشته جامعه شناسی به پایان رساند و در برنامه تلویزیونی خانوادگی شبکه 5 به عنوان مجری فعالیت داشت.

سحر خزائیلی

نخستین فیلم و سریال سحر

سحر خزائیلی نخستین کار هنری اش را با فیلم کاتیوشا شروع کرد و سپس در سریال آنام ایفای نقش کرد و حالا هم بازی او در سریال روزهای بی قراری 2 را می بینید.

سحر خزائیلی

شغل دوم سحر خزائیلی

سحر دارای یک برند لوازم آرایش به نام سحر دارد هر چند که این برند به تازگگی راه اندازی شده است ولی یک از برندهای معروف رژ لب در کشور است.

سحر خزائیلی

بازی در سریال روزهای بی قراری 2

سحرر خزائیلی نقش یک مشاور زن به نام مرجان را در سریال روزهای بی قراری 2 بازی می کند. مرجان یک زن میانسال است که بیشتر سال های عمرش را در خارج از کشکور ایران زندگی کرده است و در سال های اخیر به ایران نیامده است او حالا برای افشای رازی به ایران آمده است ولی تردیدهایی برای این افشاگری دارد و در این راه مشاور برای گرفتن تصمیم درست به او کمک می کند. نقش مرجان را هم افسانه بایگان بازیگر پیشکسوت ایرانی بازی می کند.

او در مورد بازی در سریال روزهای بی قراری 2 می گوید : یکی از تجربه‌های خاص بود بازی کردن با بزرگانی چون خانم بایگاه و آقای آذرنگ یک تجربه ویژه بود که هرگز فراموش نمی‌کنم.

سحر خزائیلی

حمایت از عادی فردوسی پور

سحر خزائیلی در مورد مسائل اجتماعی در اینستاگرامش واکنش نشان می دهد و بی تفاوت از کنار ار این قضایا عبور نمی کند.

او پس از مشکلاتی که برای عادل فردوسی پور در شبکه سوم سیما پیش آمد و برنمه 90 تعطیل شد به همسایگی اش با عادل فردوسی پور اشاره کرد و نوشت : وقتی کودک بودم او یک نوجوان متفاوت بود وقتی جوان شدم او همچنان همسایه متفاوتی بود وقتی مجری شدم او همکار متفاوتی بود عادل همیشه فردی متفاوت بود.

سحر خزائیلی از نزدیکترین همکاران عادل فردوسی پور است که گفته می‌شود در سازمان صدا و سیما نیز بعد از این حواشی از او حمایت کرده‌ است.

خزائیلی با هشتگ‌های خوشفکر، متفاوت، جسور ، استاد و همکار این مطلب را روی صفحه اینستاگرامش گذاشته‌ است.

سحر خزائیلی

تصاویر او با مدل لباس جنجالی

عکس‌ها و اخباری که از خزائیلی منتشر شده است نشان می‌دهد او از جمله هنرمندان بی‌سروصدا  نبوده‌ است. تصاویر منتشر شده‌ از او در اکران خصوصی فیلم هت تریک یکی از این حاشیه‌ها بود. در این مراسم لباس پلنگی که سحر خزائیلی پوشیده بود بسیار مورد توجه قرار گرفت و رسانه‌ها درباره او بسیار نوشتند.

البته او از جمله کسانی است که کمتر درباره خانواده‌اش صحبت می کند نزدیکان سحر خزائیلی می‌گویند: سحر کمتر درباره خانواده‌اش صحبت می‌کند تا اطرافیانش تحت تاثیر حواشی کاری او قرار نگیرند.

سحر خزائیلی تصمیم دارد در سال جدید فعالیت خود را در حوزه فیلم و سینما بیشتر کند و باید منتظر کارهای جدیدی از او باشیم.

سحر خزائیلی

ازدواج و همسر سحر خزائیلی

اطلاعاتی در مورد همسر سحر و یا ازدواج این بازیگر در دست نیست.

سحر خزائیلی

سحر خزائیلی در کنار شبنم قلی خانی

سحر خزائیلی

عکس های اینستاگرام سحر خزائیلی

سحر خزائیلی

سحر خزائیلی و لیلا اوتادی

سحر خزائیلی

عکس های سحر خزائیلی بازیگر جوان

سحر خزائیلی

عکس جدید سحر خزائیلی Sahar Khazaeli

سحر خزائیلی

مطالب مشابه را ببینید!