سحر مقدس

بیوگرافی سحر خواننده

سحر مقدس خواننده زن ایرانی زاده 13 آذرماه سال 1364 در شهر تهران است. پدرش تهرانی است و مادرش اهل سمنان است. جالب است بدانید که پدربزرگش اصلاتا بلغار است و اهل کشور بلغارستان بوده است و سال ها پیش به ایران مهاجرت کرده اند.

سحر مدرک کارشناسی هنر دارد.

سحر

علاقه به موسیقی

او از نوجوانی به موسیقی و خوانندگی علاقه مند شد. در سن هفده سالگی او خوانندگی را تحت نظر محمد نوری آموخته است.

سحر

مهاجرت از ایران

سحر مقدس در سال 83 و در سن 19 سالگی به دبی رفت و در امارات تحصلش را ادامه دارد و سپس عضو گروه موسیقی سایه ها شد. سیامک خواهانی، بهرنگ بهادرزاده، بابک مافی و … در این گروه فعالیت داشته اند.

سحر

نخستین آهنگ وی و آهنگ های معروفش

نخستین آهنگی که به صورت مستقل از او منتشر شد، آهنگ تو نباشی در سال 90 بود. البته او خیلی زود هم به شهرت نرسید و با ارائه کارهای زیادی توانست بلاخره به معروفیت برسد. آهنگ ای جان او که یه آهنگ ریتمیک است بسیار در مهمانی ها شنیده می شود. او در مورد کودکان کار هم آهنگ خوانده است که مورد توجه قرار گرفته است.

سحر

ازدواج و همسر سحر

سعید امامی تهیه کننده و آهنگساز موسیقی است که با سحر مقدس همکاری داشت و در طی این همکاری ها، رابطه عاشقانه ای بین آنها شکل گرفت و اکنون در رابطه هستند.

سحر

دلیل چاقی سحر + عمل زیبایی

دلیل چاقی سحر مقدس، آنطور که خودش گفته است کم کاری تیروئید است و او می گوید که عمل زیبایی هم تا به حال انجام نداده است.

حضور در برنامه شعر یادت نره

سحر در سال 1396 در برنامه شعر یادت نره حضور یافت که باعث شد بیشتر صدایش شنیده شود. مجری این برنامه امید خلیلی بود که از شبکه من و تو پخش شد. او در سری جدید برنامه شعر یادت نره که قرار است در زمستان 98 پخش شود حضور پیدا خواهد کرد.

سحر

در این قسمت بیوگرافی سحر را خواندید و عکس های سحر مقدس را مشاهده کردید، امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

نوشته های مشابه