مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی ستاره صحرایی و ساره صحرایی خواهران دوقلو | عکس های ساره و ستاره

در این مطلب بیوگرافی خواهران هنرمند و بازیگر یعنی ستاره صحرایی و ساره صحرایی را می خوانید. این دو بتازگی وارد دنیای بازیگری شده اند و در سریال نگ و فنگ روزگار ایفای نقش کرده اند. امیدواریم که خواندن این مقاله برای شما مفید واقع شود.

photo 2024 04 08 19 06 23

بیوگرافی ستاره صحرایی

ستاره صحرایی بازیگر تازه کار سینما و تلویزیون است. او در سریال دنگ و فنگ روزگار در کنار بازیگرانی همچون محمد نادری و سیروس گرجستانی ایفای نقش می کند. خواهرش ساره هم در این سریال بازی می کند. سریال دنگ و فنگ روزگار موضوعی طنز و اجتماعی دارد.

ستاره صحرایی قبلا در فیلم گینس و در سریال در حاشیه مهران مدیری و همچنین در سریال بانوی عمارت در کنار مریم مومن ایفای نقش کرده است.

ستاره صحرایی و ساره صحرایی

بیوگرافی ساره صحرایی

ساره صحرایی خواهر ستاره است و او هم مانند خواهرش در سریال دنگ و فنگ روزگار ایفای نقش کرده است. او به همراه خواهرش در سریال در حاشیه مهران مدیری هم ایفای نقش کرده است.

ستاره صحرایی و ساره صحرایی

اولین بار در سال ۱۳۹۳ وقتی ۳۰ ساله بود از طریق انجمن دوقلوها به همراه خواهرش به سریال در حاشیه مهران مدیری معرفی شدند تا اولین تجربه خود را در قاب تلویزیون بدست آورند.

در سال ۹۳ بعد از اولین کار تلویزیونی، با فیلم سینمایی گینس به کارگردانی محسن تنابنده در کنار بازیگرانی چون رضا عطاران و هومن حاجی عبداللهی به همراه خواهرش ساره وارد پرده سینما شدند.

خانم ستاره اولین بار در نمایشی بنام عمارت خانه ارواح که در فروردین ۹۷ روی صحنه رفت در حالی توانست دو نقش را همزمان بازی کند که اولین تجربه او بود

او در سال ۹۴ تجربه نمایشنامه خوانی قرمز و دیگران، را داشته است

علایق دو  خواهر

خانم صحرایی یکی از ورزشکاران حرفه ای رشته والیبال بوده که سالها کار کرده و مقام های بسیاری نیز در این رشته ورزشی بدست آورده است. خانم بازیگر حالا دوره های بازیگری را نیز گذرانده است، از مهم ترین تفریحات اوقات فراغت اش: گردش و رفتن به سینما و گهگاهی مسافرت می باشد

ستاره صحرایی و ساره صحرایی

ازدواج ساره و ستاره

هیچ خبری مبنی بر ازدواج ساره و ستاره صحرایی منتشر نشده است و اطلاعات دقیقی در مورد ازدواج آنها در دست نیست.

ستاره صحرایی و ساره صحرایی

خواهران دوقلو صحرایی در دومین تجربه تلویزیونی خود در فروردین ۹۸ با سریال دنگ و فنگ روزگار به تلویزیون بازگشتند و در کنار چهره هایی چون محمد نادری و زهره فکور صبور بازی می کنند. دنگ و فنگ روزگار یک مجموعه تلویزیونی کمدی است که فیلمنامه این سریال را حسن وارسته طراحی و سرپرستی کرده و نوشته است و امیر طالبی کاشانی آن را تهیه و جواد مزدآبادی آن را کارگردانی نموده‌است، این سریال ۳۰ قسمتی که قریب به ۱۲۰ بازیگر در آن ایفای نقش می‌کنند در بیش از ۷۰ لوکیشن در تهران تصویربرداری شد.

داستان آن به ارتباط دو دوست بر می‌گردد که طی شراکتی دچار مشکلاتی می‌شوند و ناچار خواهند شد سال‌ها این مشکل را پنهان کنند. همین پنهان‌کاری باعث اتفاقات طنزی می‌شود. در قسمتی از این فیلم یکی از دوستان اقدام به فروش سهم خود می‌کند که بعد از فهمیدن شریکش موجب ناراحتی و اقدام متقابل شریک می‌شود

ستاره صحرایی و ساره صحرایی

عکس های ستاره صحرایی

ستاره صحرایی و ساره صحرایی
ستاره صحرایی و ساره صحرایی
ستاره صحرایی و ساره صحرایی
ستاره صحرایی و ساره صحرایی
ستاره صحرایی و ساره صحرایی
ستاره صحرایی و ساره صحرایی
ستاره صحرایی و ساره صحرایی
ستاره صحرایی و ساره صحرایی

در این قسمت بیوگرافی خواهران دوقلو ساره صحرایی و ستاره صحرایی را خواندید. عکس های ساره صحرایی و ستاره صحرایی را در این قسمت مشاهده کردید امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!