سپاهان با شکست پرگل از آسیا حذف شد

سپاهان

تنها نماینده ایران در مرحله یك چهارم لیگ قهرمانان آسیا با قبول شكست برابر الاهلی عربستان از این رقابتها كنار رفت. 

به گزارش ایسنا، سپاهان كه در دیدار رفت در اصفهان با نتیجه تساوی صفر بر صفر برابر الاهلی عربستان متوقف شد با شكست چهار بر یك در دیدار برگشت از رسیدن به مرحله بعدی باز ماند.

گزارش نیمه اول:

 

* دقیقه ۱۰ حركت خلعتبری داخل محوطه جریمه الاهلی می توانست سپاهان را صاحب اولین گل بازی كند اما تعلل او باعث شد كه مدافع عربستانی توپ را به كرنر بفرستد.

 

* دقیقه ۱۳ بار دیگر خلعتبری می توانست گلزنی كند اما ضربه ی او آن قدر محكم نبود كه دروازه بان الاهلی را مغلوب كند.

 

* یك دقیقه بعد جاسم با شوت محكمی از راه دور دروازه سپاهان را تهدید كه ضربه ی او با هوشیاری مدافعان سپاهان به كرنر تبدیل شد.

 

* دقیقه ۱۵ و پس از آن كه یاران الاهلی كرنر را روی دروازه فرستادند پای مهاجم الاهلی به صورت مدافع آلبانیایی سپاهان خورد اما عربستانی ها بازی را ادامه دادند. این كار باعث شد كه لحظاتی بین بازیكنان دو تیم درگیری پیش بیاید.

 

* دقیقه ۱۹ مدافع الاهلی نزدیك بود دروازه تیم خودش را باز كند.

 

* دقیقه ۲۷ مهاجم الاهلی با دروازه بان سپاهان تك به تك شد و با خطای وی روی زمین افتاد. جریمه این خطا اخراج دروازه بان و اعلام یك ضربه ی پنالتی به سود الاهلی بود. محمدباقر صادقی دروازه بان دوم ساهان كه به جای خلعتبری به میدان آمده بود نتوانست پنالتی را مهار كند تا سپاهان یك بر صفر عقب بیفتد.

 

* دقیقه ۳۵ روی ارسال توپ بلندی روی دروازه سپاهان و سردرگمی مدافعان زردپوش، مهاجم فرصت طلب الاهلی موفق شد از داخل محوطه شش قدم توپ را به تور دروازه سپاهان بچسباند و اختلاف گل ها را به عدد ۲ برساند.

 

* ۲ دقیقه بعد داور یك ضربه ی ایستگاهی پشت محوطه جریمه الاهلی به سود سپاهان اعلام كرد كه این بار مدافع عربستانی به اشتباه دروازه خودی را باز كرد تا حساب كار ۲ بر یك شود و سپاهانی ها هم چنان به ادامه ی بازی امیدوار باشند.

 

* دقیقه ۴۶ بازیكنان الاهلی بار دیگر فاصله را با سپاهان زیاد كردند. در این دقیقه مهاجم الاهلی از خروج اشتباه دروازه بان سپاهان نهایت استفاده را برد و دروازه ی این تیم را برای سومین بار گشود.

 

گزارش نیمه دوم:

 

* دقیقه ۵۱، مهاجم الاهلی می توانست تیم خود را چهار گله کند اما ضربه محکم او در محوطه شش قدم به فرشید طالبی برخورد کرد و به دست صادقی رسید.

 

* دقیقه ۵۶، محمد باقر صادقی، سپاهان را از دریافت گل بعدی نجات داد. خروج به موقع او باعث شد که مهاجم سپیدپوش عربستانی نتواند از موقعیت تک به تک خود استفاده کند.

 

* از دقیقه ۵۶ تا ۵۹، بازیکنان الاهلی روی دروازه سپاهان خیمه زده بودند. آن ها در این لحظات سه بار پیاپی صاحب کرنر شدند اما خوشبختانه از هیچ کدامشان طرفی نبستند.

 

* دقیقه ۶۰، عبدالرحیم جزاوی، به دلیل انجام خطای آشکار بر روی سوکای با کارت زرد داور جریمه شد.

 

* دقیقه ۶۴، سپاهان بار دیگر از یک خطر جان سالم به در برد. در این لحظه مهاجمان الاهلی دوبار پیاپی فرصت داشتند که دروازه سپاهان را باز کنند اما با خوش شانسی نماینده ایران در این کار موفقیتی کسب نکردند.

 

* دقیقه ۷۰، جزاوی ، بازیکن تعویضی الاهلی بالاخره موفق شد گل چهارم تیمش را به ثمر برساند.

 

* پس از به ثمر رسیدن چهارمین گل الاهلی سپاهانی ها چندین بار به سمت دروازه حریف خود یورش بردند اما در نهایت موفق نشدند اختلاف گل ها را کم کنند تا چهاردهمین باخت یک تیم ایرانی در رقابت های باشگاهی آسیا برابر یک تیم از عربستان رقم بخورد.

نوشته های مشابه