مجله تاپ‌ناز‌

سریال بازگشت؛ داستان سریال بازگشت و عکس های بازیگران این سریال

سریال بازگشت

عکس بازیگران سریال بازگشت

داستان سریال بازگشت شبکه سوم

سریال بازگشت به کارگردانی حسین نمازی که فیلم سینمایی آپاندیس را در کارنامه خود دارد در حال ساخت و تولید می باشد. این سریال بر اساس طرحی از حمید نعمت الله و معصمومه بیات است و فیلمنامه این سریال در 20 قسمت نوشته شده است.

سریال بازگشت ملودرامی عاشقانه به نوشته حسین نمازی است که در 20 قسمت تهیه شده است.

سریال بازگشت

هم اکنون تصویربرادری این سریال به پایان رسیده است و تدوین ان نوسط مهدی حسینی وند آغاز شده است. با پایان فیلمبرداری این سریال به کارگردان جسین نمازی و تهیه کنندگی سعید پروینی در روزهای آخر تعطیلات نوروز 97، مراحل فنی سریال بازگشت برای پخش در رسانه ملی اغاز می شود.
اما مهدی حسینی تدوینگر این سریال تدوین مجموعه های مختارنامه، خانه پدری، معصومیت از دست رفته، شهرزاد و چند فیلم سینمایی دیگر مانند چ و بادیگارد را نیز به عهده داشته است.

اما آهنگسازی این سریال به عهده مسعود سخاوت دوست است و صداگذای آن توسط امین شریفی انجام می شود.

سریال بازگشت

موضوع و خلاصه داستان سریال بازگشت :

داستان اصل این سریال در مورد بازگشت عشق است. این سریال بازیگران زیاد و لوکیشن های زیادی دارد. در قسمت های مختلف این سریال برای شخصیت های مختلف ماجراهایی راخ می دهد که در ادامه سریال تمامی این داستان ها به هم وصل می شوند.سریال بازگشت

رابطه میان شخصیت های این سریال اصلا خشک و بی روح نیست و شاهد اتفاقات مختلف و پر استرس از موقعیت هایی هستید که برای شما شیرین خواهند بود.

فضای مجازی و سوءاستفاده هایی که از هویت افراد می شود و بحث کار و اشتغالزایی خانواده ها از جمله خرده پیرنگ هایی است که در این سریال به آنها پرداخته شده است

سریال بازگشت

بازیگران سریال بازگشت :

رویا تیموریان، لیلا اوتادی، حسین مهری، مرتضی علی عباس میرزایی، محمد حمزه‌ای، ارشا اقدسی، رضا اکبرپور، بهرام ابراهیمی، مونا کرمی، کیوان ساکت اف، جوانه دلشاد، محمد ساربان، تورج فرامرزیان، پردیس منوچهری، مهرنوش مقیمی، علیرضا لبیبیان و حمیدرضا متقی ترکیب بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند.

سریال بازگشت

همچنین ببینید :

سریال کوبار؛ داستان سریال کوبار و عکس بازیگران سریال کوبار

سریال نبض؛ عکس های بازیگران سریال نبض و داستان قسمت آخر سریال ترکی

سریال گلشیفته؛ خلاصه داستان مجموعه گلشیفته و عکس بازیگران سریال Golshifteh

سریال همسرایی؛ خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال همسرایی

سریال ایراندخت؛ خلاصه داستان سریال ایراندخت و عکس های بازیگران این سریال

سریال رقص روی شیشه؛ عکس های بازیگران و خلاصه داستان سریال

مطالب مشابه را ببینید!