مجله تاپ‌ناز‌

سریال بانوی سردار | خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار سریال جدید به کارگردانی پرویز شیخ طادی است که از شبکه یک سیما پخش می شود.

زمان پخش سریال بانوی سردار به کارگردانی پرویز شیخ طادی و تهیه کنندگی سعید مرادی به زودی اعلام می شود.

سریال بانوی سردار

فصل اول و دوم سریال بانوی سردار

فصل نخست این سریال در مورد زندگی بی بی مریم سردار بختیاری است و فصل دوم هم در مورد زندگی علیمراد خان بختیاری است که سال آینده وارد مرحله تولید خواهد شد. پیش از این بنا بود که کارگردان این سریال سعید سلطانی باشد ولی به دلایلی پرویز شیخ طادی آن را کارگردانی کرد و با توجه به تغییر مقطع زمانی هنوز مشخص نیست که بازیگرها تغییرر می کنند یا نه.

آخرین سکانس این سریال در ارتفاعات پردیس و پلور مازندران فیلمبرداری شده است.

سریال بانوی سردار

بازیگران سریال بانوی سردار

پانته‌آ سیروس (بی بی مریم)، حبیب دهقان نسب، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، فرزین محدث، محمد فیلی، کاظم هژیرآزاد، صدرالدین حجازی، مهدی میامی، حمیدرضا نعیمی، علیرضا مهران، مرتضی زارع، سعیده عرب، علیرضا جاویدفر، بهشاد چنگیزی، سیاوش درخشی، شاپور کلهر، پارسا قربانی، مجید کریمی، هلیرضا دیلمی، فاطمه شکری و… از بازیگران فصل اول «بانوی سردار» بودند.

سریال بانوی سردار

انتخاب پانته آ سیروس به عنوان نقش اصلی (بی بی مریم)

پانته آ سیروس بازیگر اصلی سریال و ایفا کننده نقش بی بی مریم است که به دلیل حرفه ای بودن در ورزش های سوارکاری و شمشیر بازی، برای این نقش انتخاب شده است.

سریال بانوی سردار

مکان فیلمبرداری سریال بانوی سردار

زرنان شهریار، شهرک دفاع مقدس و یکی از لوکیشن‌های فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» نیز از دیگر لوکیشن‌های این سریال بودند.

سریال بانوی سردار

داستان سریال بانوی سردار

بانوی سردار در مورد زندگی بی بی مریم سردار بختیاری است که تعدادی سردار در کنار او فعالیت دارند و کتابی هم در مورد زندگی اش منتشر شده است. این سریال در مورد زندگی نخستین بانوی سردار ایرانی است که به مبارزه با استکبار انگلیس و حکومت مرکزی رضا شاه می پردازد.  تربیت فرزندان دلیر وطن پرست شیر علیمردان خان، ایجاد وحدت بین اقوام ترک تباران و لر تباران، تاثیرگذاری بی بی مریم بر قوم بختیاری و استقلال و اتکا به خود از مضامینی است که در این سریال به آن پرداخته شده است.

این سریال مجموعه اقتباسی است که نگارش و تحقیق آن دو سال به طول انجامید و درباره زندگی بی بی مریم ملقب به سردار مریم است که عدل و عدالت را بین اقوام گسترش داد و دربین رعایا محبوبیت پیدا کرد و دست خوانین ظالم را کوتاه کرد.

سریال بانوی سردار

عوامل سریال بانوی سردار

عوامل اصلی این مجموعه عبارت است از: نویسنده و کارگردان: پرویز شیخ طادی، تهیه کننده و مجری طرح: سعید مرادی، مدیر تصویربرداری: فرخ مجیدی، مدیر صدابرداری: علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس و مدیر هنری: مجید علی، مدیر تولید: رحیم بیابانی، طراح چهره پردازی: داریوش صالحیان، مدیر برنامه ریزی: داریوش جهانگیری، دستیار اول کارگردان: محسن حسن پور،طراح جلوه های ویزه میدانی: حمید رسولیان، طراح بدلکاری: علیرضا فتحی، صداگذار: احسان افشاریان، تدوین: مهدی مهرنیا، طراح تیتراژ: دهقان محمدی.

به زودی اطلاعات کامل تری در مورد سریال بانوی سردار را در این مطلب منتشر می کنیم.

عکس های سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار

زمان پخش سریال بانوی سرداری Banooye Sardar

سریال بانوی سردار

عکس های سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار

تصاویر سریال بانوی سردار

سریال بانوی سردار

زمان پخش سریال

سریال بانوی سردار شب ها ا شبکه سوم سیما حدود ساعت 8 و 30 دقیقه روی آنتن می رود و در ساعت‌های 1و20 دقیقه بامداد، 9و 30 دقیقه صبح و 14 بعدازظهر  روز بعد تکرار آن پخش می شود.

مطالب مشابه را ببینید!