مجله تاپ‌ناز‌

سریال دل ❤️ ؛ داستان تمام قسمت های سریال دل و عکس بازیگران سریال دل

سریال دل

داستان سریال دل ❤️ بازیگران سریال دل و معرفی عوامل

منوچهر هادی کارگردان موفق ایرانی سریال دل را بتازگی ساخته است. منوچهر هادی سریال را با همکاری با عوامل سریال عاشقانه ساخته است.

 

سریال دل

داستان سریال دل

سریال دل در اصل داستانی مستقل دارد و ادامه و یا فصل دوم سریال عاشقانه نیست، بلکه عاشقانه جدید دیگری از منوچهر هادی است.

سریال دل

دلیل ساخته نشدن سریال عاشقانه های 2

خیلی از سایت ها خبری سریال عاشقانه را مورد نقد منفی قرار دادند و در مورد سانسورهای نادرست، نحوه پوشش بازیگران همچون مهناز افشار در نقش گیسو، سانسور حجاب بازیگران و … اظهار نظر کردند و به همین منظور فصل دوم آن ساخته نشد.

فیلم های دیگر منوچهر هادی که موفق شدند، فیلم من سالوادور نیستم، عاشقانه، کارگر ساده نیازمندیم، ایینه بغل، پاهای بی قرار و … می باشند.

سریال دل

معرفی سریال دل

سریال دل یکی از سریال های بی نظیر به نویسندگی بابک و میثم کایدان است و تهیه کنندگی آن را علی اکبر نجفی به عهده دارد. این سریال توسط عوامل سریال عاشقانه ساخته شده است و ملودرام عاشقانه ای دارد.

پیش بینی می شود که این سریال به دلیل ژانر درام و عاشقانه ای که دارد تبدیل به یکی از سریال های پرفروش سال 97 شود.

سریال دل

بازیگران سریال دل

همان طور که ذکر کردیم یشتر عوامل این سریال همان عوامل سریال عاشقانه هستند و بازیگران هم از سریال قبلی منوچهر هادی هستند. بازیگرانی همچون ساره بیات، هومن سیدی و … در این سریال ایفای نقش می کنند.

دلیل عدم حضور مهناز افشار در این سریال هم به دلیل ممنوع التصویر شدنش است.

البته قرار بود بهرام رادان هم در این سریال ایفای نقش کند که او پیشنهاد منوچهر هادی را نپذیرفت.

 

دلیل عدم حضور محمدرضا گلزار در این سریال

منوچهر هادی در اینستاگرامش درباره عدم حضور محمدرضا گلزار در سریال دل نوشت :

پس از وقفه طولانی که در ساخت پروژه دل بوجود آمد و شروع پیش تولید جدید سریال دل به اطلاع میرسانم که رضای گلزارعزیز به دلیل مشغله کاری و شروع کنسرتها و سفرهای در پیش رو متاسفانه در این سریال با ما همراه نیست. جناب رضای گلزار عزیز امیدوارم برنامه ها و کارهای شما مثل همیشه با موفقیت همراه باشد و بزودی در پروژه دیگری در کنارت باشم و اثر دیگری را خلق و ثبت نماییم. خاطره زیبای همکاری با شما در کارهای قبلی همیشه در ذهن من باقیست و جزء افتخارات پرونده کاری من است .

مطالب مشابه را ببینید!